Licensed to Athletics Waikato Track - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 30/11/2017 03:31 PM
         Kennedy Park Resort NZSS Track and Field & Road Championships         
           Hawkes Bay Regional Sports Park  - 1/12/2017 to 3/12/2017           
                               Performance List                                
 
Event 17  Boys 6k RR Senior (128)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  William Little                   Lindisfarne Coll            
  2  Lachie Cairns                    Lindisfarne Coll            
  3  Ronan Lee                        Lindisfarne Coll            
  4  Todd Douglas                     Lindisfarne Coll            
  5  Tom Mackisack                    Lindisfarne Coll            
  6  Taonga Mbambo                    Ashburton  Colle            
  7  Max McLachlan                    Burnside High Sc            
  8  Jack McNaughton                  Southland Boys H            
  9  Hikaru Mita                      St Peter's Schoo            
 10  Benjamin Wall                    Palmerston North            
 11  Chris Devaney                    New Plymouth Boy            
 12  Daniel Robertson                 Westlake Boys Hi            
 13  Liam Barry                       St Peter's Colle            
 14  Matthew Anderson                 St Peter's Colle            
 15  Matthew McCabe                   St Peter's Colle            
 16  Alexander Mildenhall             St Peter's Colle            
 17  Ethan Gillespie                  Wanganui Collegi            
 18  Thomas Conder                    Wanganui Collegi            
 19  Oskar Victor                     Christchurch Boy            
 20  Nathan Cochrane                  Christchurch Boy            
 21  Samuel Cadwallader               Mahurangi Colleg            
 22  Toby Gualter                     Tawa College                
 23  Drew Cairney                     Kings High Schoo            
 24  Matthew Wynne                    Sacred Heart Col            
 25  Charlie Knox                     Kings College               
 26  Bruno Corban                     Kings College               
 27  Ethan Verner                     Macleans College            
 28  Dion Houston                     Christ's College            
 29  Joshua Spraggon                  Westlake Boys Hi            
 30  Rory Bevins                      New Plymouth Boy            
 31  Ryan McMaster                    Westlake Boys Hi            
 32  Josh Tisch                       Tauranga Boys Co            
 33  Jack Flannigan                   Rangiora High Sc            
 34  Joseph Clark                     Westlake Boys Hi            
 35  Hisanobu Kondo                   Christchurch Boy            
 36  Callan Rothmets                  Wellington Colle            
 37  Jack Marshall                    Wellington Colle            
 38  Liam Jones                       Wanganui High Sc            
 39  Matthew Sutcliffe                Wellington Colle            
 40  Olaf Manz                        St Patricks Coll            
 41  Liam Chesney                     St Patricks Coll            
 42  Dylan Lynch                      Wellington Colle            
 43  Jeremy Holyer                    Rangitoto Colleg            
 44  Thomas Strawbridge               St Patricks Coll            
 45  Finn Molloy                      St Patricks Coll            
 46  Anton Besseling                  New Plymouth Boy            
 47  Joseph Read                      Wanganui High Sc            
 48  Alex Langley                     Taradale High Sc            
 49  Callum Law                       Rangiora High Sc            
 50  Henry Wallace                    Aparima College             
 51  Sam Mead                         Nelson College              
 52  Max Meffan                       Nelson College              
 53  Ben Baker                        Nelson College              
 54  Nick Matthews                    Nelson College              
 55  Daniel Neville                   St Peter's Colle            
 56  Samuel Turner                    St Peter's Colle            
 57  Fletcher Pickworth               Motueka High Sch            
 58  Kelvin Brown                     Rathkeale Colleg            
 59  Jacob Karam                      Rathkeale Colleg            
 60  Jack Waterworth                  St Patricks Coll            
 61  Maysen Greenwood                 St Peter's Schoo            
 62  Max Spencer                      Rathkeale Colleg            
 63  Shaun Souness                    Christchurch Boy            
 64  Hugh O'Donoghue                  Rathkeale Colleg            
 65  Jacob Barber                     Napier Boys High            
 66  Bradley Christison               Napier Boys High            
 67  Jackson Filipo                   Tauranga Boys Co            
 68  Jamie Shields                    Tauranga Boys Co            
 69  Blake Miller                     Otumoetai Colleg            
 70  Liam Miller                      Otumoetai Colleg            
 71  Daniel Roswell                   Burnside High Sc            
 72  Liam Lamb                        Wairarapa Colleg            
 73  Connor Melton                    Cashmere High Sc            
 74  Josh Stewart                     Tauranga Boys Co            
 75  Nathan Collins                   Sacred Heart Col            
 76  Jonathan Ansley                  Sacred Heart Col            
 77  Lachlan Haycock                  Tauranga Boys Co            
 78  Russell Green                    Tauranga Boys Co            
 79  Matthew Lochead                  Tauranga Boys Co            
 80  Adam Hitchiner                   Tauranga Boys Co            
 81  Richard Russell                  St John College             
 82  Liam O'Rorke                     St John College             
 83  Alexander Hull                   Kerikeri High Sc            
 84  Blake Sullivan-Hill              St John College             
 85  Kane Elms                        St John College             
 86  Mark Day                         St John College             
 87  Jaden Moffitt                    St John College             
 88  Ethan Kerins                     St John College             
 89  Theodore Purdy                   Freyberg High Sc            
 90  Reuben Goldingham Newsom         Hutt Valley High            
 91  Mohjo Saunders-Thomen            Thames High Scho            
 92  Jaedyn Wilder                    Thames High Scho            
 93  Connor Tristram                  Hamilton Boys Hi            
 94  William Swales                   Hamilton Boys Hi            
 95  Karl Bradley                     Hamilton Boys Hi            
 96  Sean Trowern                     Hamilton Boys Hi            
 97  Liam Miller                      Sacred Heart Col            
 98  James Matthews                   Sacred Heart Col            
 99  Samuel Averill                   Christ's College            
100  Alasdair Tremlett                Sacred Heart Col            
101  Matthew Fulton                   Thames High Scho            
102  Zach Manning                     Napier Boys High            
103  Janus Staufenberg                Mt Aspiring Coll            
104  Nico Fox                         Thames High Scho            
105  Murdoch McIntyre                 Westlake Boys Hi            
106  Oliver Mackessack                Westlake Boys Hi            
107  Oliver Ray-Chaudhuri             Westlake Boys Hi            
108  David Moore                      Westlake Boys Hi            
109  Stuart Hofmeyr                   Westlake Boys Hi            
110  Nathan Hill                      Otago Boys High             
111  George Luty                      Westlake Boys Hi            
112  Zach Keenan                      Westlake Boys Hi            
113  Pasinda Mudannayaka              Auckland Grammar            
114  George Jensen                    Auckland Grammar            
115  James McCormack                  Auckland Grammar            
116  Andrew Mulqueen                  Auckland Grammar            
117  Milligan Hudson                  Sacred Heart Col            
118  Jacob Holmes                     Sacred Heart Col            
119  Matt Illing                      Auckland Grammar            
120  Ryan Donovan                     Auckland Grammar            
121  Tama Hoare                       Auckland Grammar            
122  Taiji Endo                       Auckland Grammar            
123  Gregor Findlay                   Mt Aspiring Coll            
124  Patrick Hayes                    Auckland Grammar            
125  Oliver Schnauer                  Auckland Grammar            
126  Wynton Richards                  Auckland Grammar            
127  Logan Slee                       Hutt Internation            
128  Finn Ward                        Auckland Grammar