Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/01/2018 08:18 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 146  Girls Shot Put Grade 8 (40)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Emily McNae                      TOKO                        
  2  Hannah Roil                      HTGA                        
  3  Madeline Vickers                 NHBC                        
  4  Daisy Goodman                    PRAM                        
  5  Ocean McRAE                      WTAF                        
  6  Agnes McGarvey                   WHKE                        
  7  Holly Savage                     NAPA                        
  8  Isobel Tuttle                    TAKP                        
Flight 2  Finals
  1  Kirikopi Skudder                 LEVA                        
  2  Leah Smith                       STRA                        
  3  Jordyn Tukukino                  MNRA                        
  4  Amy Towers                       ESTA                        
  5  Alexis Tokahere-Mariner          PAPT                        
  6  Tess Souster                     MASA                        
  7  Amber Shute                      WTKC                        
  8  Cameron Parkinson                PRAM                        
Flight 3  Finals
  1  Isabella Johnson                 NHBC                        
  2  Lexi Hancock                     STRA                        
  3  Michelle Catterall               HIBA                        
  4  Francesca-Lee Asiata             MNRA                        
  5  Izabella McMahon                 NORM                        
  6  Fleur Stone                      LYND                        
  7  Anne-Theresa Napara              PAPT                        
  8  Zakaea Rangitakatu               FAIR                        
Flight 4  Finals
  1  Riley Heta                       HINE                        
  2  Catelyn 'aho                     AVDL                        
  3  Paige Fletcher                   PAPK                        
  4  Ella Kireka                      HTGA                        
  5  Ruby Matulovic                   TAKP                        
  6  Lexc Albert-Matthews             LYND                        
  7  Emily Tattersfield               WHGR                        
  8  Veronique Koole                  PAPK                        
Flight 5  Finals
  1  Amelia Ogle                      KAPG                        
  2  Harmony Naeata                   LYND                        
  3  Isabel Taylor                    MANA                        
  4  Arabella Gunson                  CHBG                        
  5  Elisha Karena                    AVDL                        
  6  Sophie Williams                  FRAK                        
  7  Aimee Wakely                     NAPA                        
  8  Leila Winikerei                  TOKA