Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/01/2018 08:18 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 139  Boys Discus Grade 9 (58)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Thomas Kehely                    EGMT                        
  2  Declan Pyper                     TPOA                        
  3  Calan Diprose                    TARO                        
  4  Kane Gordon                      FAIR                        
  5  Tupuna Biddle-Henry              AVDL                        
  6  Ernest Huata                     WAIR                        
  7  Finn Driscoll                    PTCH                        
  8  Zack Hutchinson                  STRA                        
Flight 2  Finals
  1  Luke Smith                       WLFA                        
  2  Sean Hunt                        HIBA                        
  3  Vinny Bish                       TOKO                        
  4  Devorn Taofitau                  WAIR                        
  5  Hunter Ballard                   MNRA                        
  6                                                               
  7  Liam Wessels                     PAKU                        
  8  Joaquin Mitchell                 WAIR                        
Flight 3  Finals
  1  Will Ashton                      LHTA                        
  2  Hayden Wilkinson                 HILB                        
  3  Renata Aranui-Hook               WAIR                        
  4  Brian Wilson                     WNGA                        
  5  Isaiah Hala                      BVEA                        
  6  Finn Wessels                     PAKU                        
  7  Conor Arthur                     LHTA                        
  8                                                               
Flight 4  Finals
  1  Kyle Smith                       WLFA                        
  2  Troy Maka                        LYND                        
  3  Tuaine Rolleston                 TAKP                        
  4  Isaac Tua                        TTAH                        
  5  John Tyrell                      TTAH                        
  6  Santino Naufahu                  ROSK                        
  7  Filo Manihera-Lokame             CHBG                        
  8                                                               
Flight 5  Finals
  1  Lachlan McKenzie                 NHBC                        
  2  Brody Singer-Denton              GRER                        
  3  Flynn Wilson                     FAIR                        
  4  Nelsson Tiumalu                  TTAH                        
  5  Eric Tuatagaloa                  Mangere Otah                
  6  Wisheart Bailey                  ROSK                        
  7  Dylan Goodwin                    MATA                        
  8                                                               
Flight 6  Finals
  1  Kayden Rangi                     HAWR                        
  2  Mike Prince                      GLEN                        
  3  Tuia Maeva-Weston                PAKU                        
  4  Charlie Whittington              STRA                        
  5  Tyrone Warner Manuel-Nathan      AVDL                        
  6  Tyler Guckert                    HAWR                        
  7  Elliot Barr                      UHAC                        
  8                                                               
Flight 7  Finals
  1  Dylan Looker                     GLEN                        
  2  Witana Manuel-Nathan Moala       AVDL                        
  3  Hunter Lyford                    NAPA                        
  4  Matthew Erceg                    WTKC                        
  5  Benaiah Su                       PTCH                        
  6  Chan Paeu                        WTKC                        
  7  Jack Josh                        FAIR                        
  8  Noah Fa'alogo-Lilo               PTCH                        
Flight 8  Finals
  1  Makaio Smith-Waru                PAPT                        
  2  Lucas Vaaga                      PAPT                        
  3  Pamoana Ashford                  PAPK                        
  4  George Paranihi                  NHBC                        
  5  Cooper McNaughton                TAKP                        
  6  Julius Ale-Kaitai                TOKO                        
  7  Javan Martin                     HAWR                        
  8