Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:41 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 137  Boys Discus Grade 7 (33)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Zachary McCallum                 TEKM                        
  2  Clay Cooper                      PTCH                        
  3  Quinn Krynen                     LHTA                        
  4  Mason Diprose                    TARO                        
  5  Aidan Davis                      BMAC                        
  6  Kieran Dunlop-Brown              MANA                        
  7  Cory Brew                        FRAK                        
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Lucian Poaneki                   OTOA                        
  2  Demitrius Brunt                  ROSK                        
  3  Aidan Mace                       PNTH                        
  4  Elliott O'Loan                   BVEA                        
  5  Jasper Evans                     WHGR                        
  6  Leyon Caffrey                    MNRA                        
  7  Harlin Tai                       HIBA                        
  8                                                               
Flight 3  Finals
  1  Maaka Manuel-Nathan Moala        AVDL                        
  2  Melakaih Tweeddale               NORM                        
  3  Apirana Ngarimu                  MANA                        
  4  Cormac Rusholm Cobb              LHTA                        
  5  Boaz-League Maiu'u               WTKC                        
  6  Anjola Ajayi                     AVDL                        
  7  Travis Tepai                     PTCH                        
  8                                                               
Flight 4  Finals
  1  Hugo Smith                       FLDA                        
  2  Te Ara Lee                       LYND                        
  3  Jonny Ford                       TAKP                        
  4  Lennox Makaua-Soloma             ELSL                        
  5  Manaia Manihera-Lokame           CHBG                        
  6  Alexander Hallie                 TAKP                        
  7                                                               
  8                                                               
Flight 5  Finals
  1  Tremaine Maeva-Weston            PAKU                        
  2  Benjamin Brown                   AVDL                        
  3  Wayne Makaloa                    LYND                        
  4  Rocco Chapman                    HIBA                        
  5  Duncan Kreuzer                   PRAM                        
  6  Yanis Trotman                    ROSK                        
  7                                                               
  8