Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:41 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 130  Girls Discus Grade 8 (38)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Michelle Catterall               HIBA                        
  2  Catelyn 'aho                     AVDL                        
  3  Ruby Matulovic                   TAKP                        
  4  Riley Heta                       HINE                        
  5  Ocean McRAE                      WTAF                        
  6  Jayde Lagas                      TOKO                        
  7  Kirikopi Skudder                 LEVA                        
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Zakaea Rangitakatu               FAIR                        
  2  Lexi Hancock                     STRA                        
  3  Paige Fletcher                   PAPK                        
  4  Tilly O'Sullivan                 CHAV                        
  5  Lexc Albert-Matthews             LYND                        
  6  Amber Shute                      WTKC                        
  7  Beatrice Taniguchi               ROSK                        
  8  Lucy Cadzow                      PNTH                        
Flight 3  Finals
  1  Cameron Platt                    WTKC                        
  2  Alexandra Ormsby                 BVEA                        
  3  Veronique Koole                  PAPK                        
  4  Alexis Tokahere-Mariner          PAPT                        
  5  Millar Elliott                   EGMT                        
  6  Katelyn Thirkell                 ASHT                        
  7  Francesca-Lee Asiata             MNRA                        
  8  Harmony Naeata                   LYND                        
Flight 4  Finals
  1  Harriett Morunga                 WAIR                        
  2  Elisha Karena                    AVDL                        
  3  Izabella McMahon                 NORM                        
  4  Jessica O'Malley                 HIBA                        
  5  Kaylee Tweeddale                 NORM                        
  6  Eden Singer-Denton               GRER                        
  7  Aorangi Harding                  MANA                        
  8  Emily McNae                      TOKO                        
Flight 5  Finals
  1  Esme Reid                        ESTA                        
  2  Sophie Crofskey                  FLDA                        
  3  Jordyn Tukukino                  MNRA                        
  4  Madison Earley                   LYND                        
  5  Isobel Tuttle                    TAKP                        
  6  Isabella Johnson                 NHBC                        
  7  Sophie Williams                  FRAK                        
  8