Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:41 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 129  Girls Discus Grade 7 (28)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Aurelia Wood                     TPOA                        
  2  Dylan Meinung                    HINE                        
  3  Sienna Todd                      AVDL                        
  4  Heidi MacLeod                    WUKU                        
  5  Kyra Tuihalangingie-Midso        Mangere Otah                
  6  Sophie Boulton                   HILB                        
  7  Te Koha Kete-Kawhena             TPUK                        
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Olivia Turner                    LHTA                        
  2  Millie Lyford                    NAPA                        
  3  Vesty Simes                      LCTY                        
  4  Lily Oliver                      WUKU                        
  5                                                               
  6  Miriama Smith                    PTCH                        
  7  Ysabella Nimo                    ROSK                        
  8  Tara Gurnell                     Ngatea                      
Flight 3  Finals
  1  Sophie L Ormsby                  BVEA                        
  2  Liberty Jones                    AWAI                        
  3  Hana Symes                       HTGA                        
  4  Hanatia Carswell                 WTAF                        
  5  Livvy Whittington                STRA                        
  6  Olive-May Thurston               WAIR                        
  7  Nikolina Ukich                   WTKC                        
  8                                                               
Flight 4  Finals
  1  Meleane Hala                     BVEA                        
  2  Milan Pohe-Hardaker              HTGA                        
  3  Emereziana E Lautua              AMMI Athleti                
  4  Laverda Huata                    WAIR                        
  5  Jessica Sinclair                 MNRA                        
  6  Ella Kerrigan                    PTCH                        
  7  Faith-Jones Macleod              AVDL                        
  8