Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/01/2018 08:18 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 111  Boys Long Jump Grade 7 (45)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Zachary McCallum                 TEKM                        
  2  Kahurangi Lee                    LYND                        
  3  Duncan Kreuzer                   PRAM                        
  4  Maaka Manuel-Nathan Moala        AVDL                        
  5  Ali Koia-Hamling                 PAEA                        
  6  Aidan Mace                       PNTH                        
  7  Anjola Ajayi                     AVDL                        
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Benjamin Brown                   AVDL                        
  2  Boaz-League Maiu'u               WTKC                        
  3  Lucian Poaneki                   OTOA                        
  4  Te Ara Lee                       LYND                        
  5  Connor Pedersen                  BMAC                        
  6  Marcel Suamili                   Mangere Otah                
  7  Melakaih Tweeddale               NORM                        
  8  Hugo Smith                       FLDA                        
Flight 3  Finals
  1  Alexander Hallie                 TAKP                        
  2  Riley Jacobs                     WTKC                        
  3  Nico Ashton                      LHTA                        
  4  Louis Samuels                    TAKP                        
  5  Lincoln White                    WHGR                        
  6  Dominic Toutaiolepo              Mangere Otah                
  7  Levi Maulder                     HINE                        
  8                                                               
Flight 4  Finals
  1  Cormac Rusholm Cobb              LHTA                        
  2  Harlin Tai                       HIBA                        
  3  Yanis Trotman                    ROSK                        
  4  Dillon Genet                     WLFA                        
  5  Blake Groves                     RIVH                        
  6  Jasper Evans                     WHGR                        
  7  Kayden Watsney                   TARO                        
  8  Ashish Varma Nadimpalli          HILB                        
Flight 5  Finals
  1  Manaia Manihera-Lokame           CHBG                        
  2  Mason Diprose                    TARO                        
  3  Isaac Houghton                   ELSL                        
  4  Tremaine Maeva-Weston            PAKU                        
  5  Ben Dunlop                       OLYW                        
  6  Aidan Davis                      BMAC                        
  7  Henry Vellenoweth                FAIR                        
  8  Quinn Krynen                     LHTA                        
Flight 6  Finals
  1  Jonny Ford                       TAKP                        
  2  Lebron Leota                     LYND                        
  3  Apirana Ngarimu                  MANA                        
  4  Elliott O'Loan                   BVEA                        
  5  Mark Tappenden                   TAKP                        
  6  Rocco Chapman                    HIBA                        
  7  Cory Brew                        FRAK                        
  8