Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:40 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 105  Girls Long Jump Grade 9 (81)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Alexis Elemam                    EGMT                        
  2  Jacqueline Nasrabadi             ESTA                        
  3  Maia Masters                     WTKC                        
  4  Matauranga Paul-Wilson           WHKE                        
  5  Stella Groube                    PNTH                        
  6  Tayjer Whittaker                 ASHT                        
  7  Cleo Hancock                     PTCH                        
  8  Temaire Winikerei                TOKA                        
Flight 2  Finals
  1  Karmen-Elizabeth Maritz          NHBC                        
  2  Cerys Leighton                   Ngatea                      
  3  Jersey Rose Perrot-Lealamanu     OLYW                        
  4  Camryn Austin                    STRA                        
  5  Sienna Moyle                     ESTA                        
  6  Moffitt Rosie                    KATC                        
  7  Rylee McClung                    STRA                        
  8  Katie Muspratt                   WTKC                        
Flight 3  Finals
  1  Eva Kolose                       PAPK                        
  2  Samantha Young                   PAKU                        
  3  Scarlett Robb                    ELSL                        
  4  Lisa Gear                        TAKP                        
  5  Hayley Koppens                   FAIR                        
  6  Summa Dearing                    TAWM                        
  7  Valora Molia-Fraser              ROSK                        
  8  Christina Peniata                MNRA                        
Flight 4  Finals
  1  Ruby Jones                       GRER                        
  2  Kayla Huxford                    HIBA                        
  3  Mischa Thomas                    TAKP                        
  4  Emily Allen                      ELSL                        
  5  Eleanor Pugh                     BVEA                        
  6  Marina Stowers                   NHBC                        
  7  Olivia Gurnell                   Ngatea                      
  8                                                               
Flight 5  Finals
  1  Juliet McKinlay                  PNTH                        
  2  Mischa Minogue                   HTGA                        
  3  Tayla-Rose Mose                  ROSK                        
  4  Isabella Brown                   AVDL                        
  5  Maia Waitakaro Harding           MANA                        
  6  Macy Stosic                      STRA                        
  7  Rosie Symes                      HTGA                        
  8                                                               
Flight 6  Finals
  1  Eva Houghton                     ELSL                        
  2  Yandri Fourie                    PAKU                        
  3  Josephine Mumby                  FAIR                        
  4  Beth Iloka                       LYND                        
  5  Kayla Searancke                  MANA                        
  6  Millie Brierly                   WLFA                        
  7  Aurora Carswell                  WTAF                        
  8                                                               
Flight 7  Finals
  1  Sofia Barnett                    WLFA                        
  2  Lily Anderson                    WHKE                        
  3  Millah R Burge                   TARO                        
  4  Mia Taylor                       ELSL                        
  5  Bisi Ogundipe                    PTCH                        
  6  Kendra Scally-Tui                WTKC                        
  7  Harper Tuhimata                  PAPK                        
  8  Emilia Goldsmith                 ESTA                        
Flight 8  Finals
  1  Eva Jeffries                     BVEA                        
  2  Neve Dunlop                      OLYW                        
  3  Eva Stowers                      NHBC                        
  4  Anahera Martin                   INGL                        
  5  Tayler Trow                      PNTH                        
  6  Ruby Gilbertson                  NAPA                        
  7  Keira Mahani                     PAPT                        
  8                                                               
Flight 9  Finals
  1  Maddelyn McCallum                TEKM                        
  2  Addison Whitikia                 STRA                        
  3  Amani Farry                      LYND                        
  4  Libby Harris                     PNTH                        
  5  Molly Cooper                     PTCH                        
  6  Paipa Robinson                   NORM                        
  7  Samara Cribb                     HINE                        
  8                                                               
Flight 10  Finals
  1  Georgie Olliver                  STRA                        
  2  Sofia Whiteman                   OLYW                        
  3  Makenna Holland                  RICH                        
  4  Danica Chase-Wagstaff            TPUK                        
  5  Jordan-Dymond Coghlan Tomai      Calliope Ath                
  6  Nadja McGoon                     NHBC                        
  7  Teina Davidson                   MNRA                        
  8                                                               
Flight 11  Finals
  1  Chanel Hansford                  PAKU                        
  2  Yasmin De La Haye                WAIR                        
  3  Leilani Rova                     STRA                        
  4  Lucy Wilson                      MANA                        
  5  Greer Gemmell                    TARO                        
  6  Georgina Y S Lautua              AMMI Athleti                
  7  Asha Pereka-Owens                PAPK                        
  8