Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:40 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 104  Girls Long Jump Grade 8 (65)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Amelia Ogle                      KAPG                        
  2  Millar Elliott                   EGMT                        
  3  Lucy Todd                        LYND                        
  4  Beatrice Taniguchi               ROSK                        
  5  Ella Kireka                      HTGA                        
  6  Michelle Catterall               HIBA                        
  7  Emily Hancock                    FAIR                        
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Anne-Theresa Napara              PAPT                        
  2  Rafaela Quezada                  GLEN                        
  3  Agnes McGarvey                   WHKE                        
  4  Natalie Goldsmith                ESTA                        
  5  Jayde Lagas                      TOKO                        
  6  Leila Winikerei                  TOKA                        
  7  Ava Samuels                      TAKP                        
  8                                                               
Flight 3  Finals
  1  Isabel Taylor                    MANA                        
  2  Tess Souster                     MASA                        
  3  Scarlett Gwin                    GLEN                        
  4  Daisy Goodman                    PRAM                        
  5  Katelyn Thirkell                 ASHT                        
  6  Zakaea Rangitakatu               FAIR                        
  7  Lucy Cadzow                      PNTH                        
  8                                                               
Flight 4  Finals
  1  Kaylee Tweeddale                 NORM                        
  2  Ruby Dennis                      HIBA                        
  3  Izabella McMahon                 NORM                        
  4  Esme Reid                        ESTA                        
  5  Cameron Platt                    WTKC                        
  6  Hannah Roil                      HTGA                        
  7  Ela Egene                        HILB                        
  8  Victoria Murdoch                 PTCH                        
Flight 5  Finals
  1  Amy Towers                       ESTA                        
  2  Isabella Johnson                 NHBC                        
  3  Aria Young                       WHGR                        
  4  Ruby Bentley                     Calliope Ath                
  5  Emily Tattersfield               WHGR                        
  6  Jayda Scanlan                    MNRA                        
  7  Kirikopi Skudder                 LEVA                        
  8  Gabrielle Dalton-Wilson          BMAC                        
Flight 6  Finals
  1  Tasmyn Breuker-Brown             ELSL                        
  2  Paige Fletcher                   PAPK                        
  3  Harmony Naeata                   LYND                        
  4  Jayda Meek                       NHBC                        
  5  Lexc Albert-Matthews             LYND                        
  6  Lexi Hancock                     STRA                        
  7  Cameron Parkinson                PRAM                        
  8                                                               
Flight 7  Finals
  1  Harriett Morunga                 WAIR                        
  2  Alexis Tokahere-Mariner          PAPT                        
  3  Ocean McRAE                      WTAF                        
  4  Jessica O'Malley                 HIBA                        
  5  Amber Shute                      WTKC                        
  6  Riley Heta                       HINE                        
  7  Alexandra Ormsby                 BVEA                        
  8                                                               
Flight 8  Finals
  1  Aimee Wakely                     NAPA                        
  2  Tilly O'Sullivan                 CHAV                        
  3  Eden Singer-Denton               GRER                        
  4  Madeline Vickers                 NHBC                        
  5  Sophie Crofskey                  FLDA                        
  6  Jordyn Tukukino                  MNRA                        
  7  Isobel Tuttle                    TAKP                        
  8                                                               
Flight 9  Finals
  1  Fleur Stone                      LYND                        
  2  Madison Earley                   LYND                        
  3  Leah Smith                       STRA                        
  4  Holly Savage                     NAPA                        
  5  Aorangi Harding                  MANA                        
  6  Ruby Matulovic                   TAKP                        
  7  Arabella Gunson                  CHBG                        
  8