Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/01/2018 08:18 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 103  Girls Long Jump Grade 7 (46)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Faith-Jones Macleod              AVDL                        
  2  Sofia Maulvurfs                  LYND                        
  3  Dylan Meinung                    HINE                        
  4  Millie Lyford                    NAPA                        
  5  Jessica Sinclair                 MNRA                        
  6  Te Koha Kete-Kawhena             TPUK                        
  7  Kyra Tuihalangingie-Midso        Mangere Otah                
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Perryn Diprose                   TARO                        
  2  Sienna Todd                      AVDL                        
  3  Nikolina Ukich                   WTKC                        
  4  Liberty Jones                    AWAI                        
  5  Hanatia Carswell                 WTAF                        
  6  Sian Jones                       PTCH                        
  7  Eden Moyle                       ESTA                        
  8  Cariss Strickland Manuel-Na      AVDL                        
Flight 3  Finals
  1  Hana Symes                       HTGA                        
  2  Emmie Butler                     LYND                        
  3  Charlotte Hutchinson             STRA                        
  4  Sophie E Ormsby                  BVEA                        
  5  Rerekauia Hunia                  HTGA                        
  6  Ysabella Nimo                    ROSK                        
  7  Katie Hook                       NHBC                        
  8  Laverda Huata                    WAIR                        
Flight 4  Finals
  1  Olivia Turner                    LHTA                        
  2  Aaliyah Smith                    NORM                        
  3  Reine Paeu                       WTKC                        
  4  Ahana Patel                      ROSK                        
  5  Lily Oliver                      WUKU                        
  6  Kaylynn Pulman                   HAWR                        
  7  Nerys Fish-Tua                   HILB                        
  8  Eve Handy                        ESTA                        
Flight 5  Finals
  1  Sophie L Ormsby                  BVEA                        
  2  Isabella Dunn                    WHGR                        
  3  Areta Kahura                     BVEA                        
  4  Chloe Groube                     PNTH                        
  5  Yasmin Middleton                 AVDL                        
  6  Ella Kerrigan                    PTCH                        
  7  Danica Fell                      FRAK                        
  8  Olive-May Thurston               WAIR                        
Flight 6  Finals
  1  Miriama Smith                    PTCH                        
  2  Vesty Simes                      LCTY                        
  3  Livvy Whittington                STRA                        
  4  Alayna Wright-Rawle              TAKP                        
  5  Milan Pohe-Hardaker              HTGA                        
  6  Nadia Isaac                      WAIR                        
  7  Aurelia Wood                     TPOA                        
  8