Auckland Track  - Site License                07/01/2018 - 8:19 AM
    2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018     
                         Mt Smart Stadium                          
 
Event 214  Girls 1500 Metre Grade 11
================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Heat  1                                                            
  1 Kylah Gunn                   PNTH                   5:14.31    
  2 Renee Carey                  BVEA                   5:18.97    
  3 Renee Donovan                EGMT                   5:28.33    
  4 Gemma Groenewald             KATI                   5:31.55    
  5 Keira Bauer                  NSW                   X5:31.58    
  6 Sophie Robb                  ELSL                   5:33.35    
  7 Sascha Letica                TAKP                   5:35.74    
  8 Georgie Latanis              NSW                   X5:40.10    
  9 Zoe Culpan                   LYND                   5:40.12    
 10 Ysmene Ostik-Smith           NHBC                   5:52.73    
 11 Sophia Archer                NSW                   X5:55.93    
 12 Madeline Ballard             MNRA                   6:12.14    
 13 Mikaylia Daunakamakama       ELSL                   7:28.90    
Heat  2                                                            
  1 Anna Isaac                   WHKE                   5:21.15    
  2 Amelia Abernethy             WSCO                   5:26.64    
  3 Maia Lythe                   GLEN                   5:27.97    
  4 Skye Burema                  FLDA                   5:51.76    
  5 Sienna Burke                 NSW                   X5:57.44    
  6 Riley Couillault             PAPK                   5:57.92    
  7 Taisha Bliss                 Calliope Ath           6:04.85    
  8 Evelyn Breeze Busher         GISA                   6:07.05    
  9 Olivia Gorman                NSW                   X6:08.65    
 10 Jasmine Burke                NSW                   X6:15.96    
 11 Isabel Winn                  MASA                   6:22.15    
 12 Jayda Hancock                STRA                   6:27.51    
 13 Anna Knight                  TARO                   6:28.87    
 14 Jade Middleton               AVDL                   6:39.86    
 15 Shaylee Elliott-Mrvcic       NSW                   X7:52.95    
 -- Courtney Scicluna-Bishop     NSW                       XDNF    
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Kylah Gunn                   PNTH                   5:14.31   1
  2 Renee Carey                  BVEA                   5:18.97   1
  3 Anna Isaac                   WHKE                   5:21.15   2
  4 Amelia Abernethy             WSCO                   5:26.64   2
  5 Maia Lythe                   GLEN                   5:27.97   2
  6 Renee Donovan                EGMT                   5:28.33   1
  7 Gemma Groenewald             KATI                   5:31.55   1
  8 Keira Bauer                  NSW                   X5:31.58   1
  9 Sophie Robb                  ELSL                   5:33.35   1
 10 Sascha Letica                TAKP                   5:35.74   1
 11 Georgie Latanis              NSW                   X5:40.10   1
 12 Zoe Culpan                   LYND                   5:40.12   1
 13 Skye Burema                  FLDA                   5:51.76   2
 14 Ysmene Ostik-Smith           NHBC                   5:52.73   1
 15 Sophia Archer                NSW                   X5:55.93   1
 16 Sienna Burke                 NSW                   X5:57.44   2
 17 Riley Couillault             PAPK                   5:57.92   2
 18 Taisha Bliss                 Calliope Ath           6:04.85   2
 19 Evelyn Breeze Busher         GISA                   6:07.05   2
 20 Olivia Gorman                NSW                   X6:08.65   2
 21 Madeline Ballard             MNRA                   6:12.14   1
 22 Jasmine Burke                NSW                   X6:15.96   2
 23 Isabel Winn                  MASA                   6:22.15   2
 24 Jayda Hancock                STRA                   6:27.51   2
 25 Anna Knight                  TARO                   6:28.87   2
 26 Jade Middleton               AVDL                   6:39.86   2
 27 Mikaylia Daunakamakama       ELSL                   7:28.90   1
 28 Shaylee Elliott-Mrvcic       NSW                   X7:52.95   2
 -- Courtney Scicluna-Bishop     NSW                       XDNF   2