Auckland Track  - Site License                07/01/2018 - 8:19 AM
    2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018     
                         Mt Smart Stadium                          
 
Event 112  Girls 800 Metre Grade 11
================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Heat  1                                                            
  1 Anjalee Singh                PAKU                   2:37.44    
  2 Mya Phillips                 NCAN                   2:42.58    
  3 Aaliyah Atkinson             OLYW                   2:45.67    
  4 Gemma Groenewald             KATI                   2:47.45    
  5 Renee Carey                  BVEA                   2:48.93    
  6 Evelyn Breeze Busher         GISA                   2:49.74    
  7 Bianca Power                 ROSK                   2:51.23    
  8 Saskia Rhind                 BVEA                   2:51.70    
  9 Ysmene Ostik-Smith           NHBC                   2:53.56    
 10 Skye Burema                  FLDA                   2:56.44    
 11 Riley Couillault             PAPK                   2:58.73    
 12 Madeline Ballard             MNRA                   3:19.18    
Heat  2                                                            
  1 Kylah Gunn                   PNTH                   2:37.08    
  2 Anna Isaac                   WHKE                   2:38.23    
  3 Renee Donovan                EGMT                   2:39.35    
  4 Maia Lythe                   GLEN                   2:42.49    
  5 Amelia Abernethy             WSCO                   2:43.29    
  6 Sophie Robb                  ELSL                   2:46.25    
  7 Sascha Letica                TAKP                   2:47.72    
  8 Rita Price                   PTCH                   2:52.60    
  9 Amber Trow                   PNTH                   2:56.57    
 10 Aysha S Hussan               AMMI Athleti           2:57.82    
 11 Jayda Hancock                STRA                   3:06.92    
 12 Ella Kirkup                  AWAI                   3:14.32    
 13 Sarah Milne                  AWAI                   3:14.90    
 -- Sophie Huxford               HIBA                        DQ    
 -- Cooper Venter                OLYW                        DQ    
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Kylah Gunn                   PNTH                   2:37.08   2
  2 Anjalee Singh                PAKU                   2:37.44   1
  3 Anna Isaac                   WHKE                   2:38.23   2
  4 Renee Donovan                EGMT                   2:39.35   2
  5 Maia Lythe                   GLEN                   2:42.49   2
  6 Mya Phillips                 NCAN                   2:42.58   1
  7 Amelia Abernethy             WSCO                   2:43.29   2
  8 Aaliyah Atkinson             OLYW                   2:45.67   1
  9 Sophie Robb                  ELSL                   2:46.25   2
 10 Gemma Groenewald             KATI                   2:47.45   1
 11 Sascha Letica                TAKP                   2:47.72   2
 12 Renee Carey                  BVEA                   2:48.93   1
 13 Evelyn Breeze Busher         GISA                   2:49.74   1
 14 Bianca Power                 ROSK                   2:51.23   1
 15 Saskia Rhind                 BVEA                   2:51.70   1
 16 Rita Price                   PTCH                   2:52.60   2
 17 Ysmene Ostik-Smith           NHBC                   2:53.56   1
 18 Skye Burema                  FLDA                   2:56.44   1
 19 Amber Trow                   PNTH                   2:56.57   2
 20 Aysha S Hussan               AMMI Athleti           2:57.82   2
 21 Riley Couillault             PAPK                   2:58.73   1
 22 Jayda Hancock                STRA                   3:06.92   2
 23 Ella Kirkup                  AWAI                   3:14.32   2
 24 Sarah Milne                  AWAI                   3:14.90   2
 25 Madeline Ballard             MNRA                   3:19.18   1
 -- Sophie Huxford               HIBA                        DQ   2
 -- Cooper Venter                OLYW                        DQ   2