Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/01/2018 08:18 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 31  Boys 200 Metre Grade 7 (30)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Duncan Kreuzer                   PRAM                        
  2  Quinn Krynen                     LHTA                        
  3  Anjola Ajayi                     AVDL                        
  4  Marcel Suamili                   Mangere Otah                
  5  Kahurangi Lee                    LYND                        
  6  Tremaine Maeva-Weston            PAKU                        
  7  Ashish Varma Nadimpalli          HILB                        
  8  Ali Koia-Hamling                 PAEA                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Kayden Watsney                   TARO                        
  2  Cory Brew                        FRAK                        
  3  Jonny Ford                       TAKP                        
  4  Mark Tappenden                   TAKP                        
  5  Zachary McCallum                 TEKM                        
  6  Isaac Houghton                   ELSL                        
  7  Lincoln White                    WHGR                        
  8  Aidan Mace                       PNTH                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Kieran Dunlop-Brown              MANA                        
  2  Levi Maulder                     HINE                        
  3  Dominic Toutaiolepo              Mangere Otah                
  4  Nico Ashton                      LHTA                        
  5  Benjamin Brown                   AVDL                        
  6  Henry Vellenoweth                FAIR                        
  7  Lebron Leota                     LYND                        
  8  Jasper Evans                     WHGR                        
Heat 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Dillon Genet                     WLFA                        
  3  Riley Jacobs                     WTKC                        
  4  Aidan Davis                      BMAC                        
  5  Blake Groves                     RIVH                        
  6  Rocco Chapman                    HIBA                        
  7  Boaz-League Maiu'u               WTKC                        
  8