Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:37 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 25  Girls 200 Metre Grade 9 (69)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Beth Iloka                       LYND                        
  2  Addison Hemphill                 WUKU                        
  3  Teina Davidson                   MNRA                        
  4  Cleo Hancock                     PTCH                        
  5  Isabella Brown                   AVDL                        
  6  Neve Dunlop                      OLYW                        
  7  Maia Waitakaro Harding           MANA                        
  8  Makenna Holland                  RICH                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Libby Harris                     PNTH                        
  2  Maddelyn McCallum                TEKM                        
  3  Molly Cooper                     PTCH                        
  4  Kayla Searancke                  MANA                        
  5  Hayley Koppens                   FAIR                        
  6  Sofia Whiteman                   OLYW                        
  7  Temaire Winikerei                TOKA                        
  8  Danica Chase-Wagstaff            TPUK                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Samara Cribb                     HINE                        
  2  Sienna Moyle                     ESTA                        
  3  Georgina Y S Lautua              AMMI Athleti                
  4  Elise Smithson                   ESTA                        
  5  Eva Houghton                     ELSL                        
  6  Yandri Fourie                    PAKU                        
  7  Paige Laing                      ASHT                        
  8  Karmen-Elizabeth Maritz          NHBC                        
Heat 4  Timed Finals
  1  Lisa Gear                        TAKP                        
  2  Addison Whitikia                 STRA                        
  3  Tyla Wallis                      TOKO                        
  4  Christina Peniata                MNRA                        
  5  Sofia Barnett                    WLFA                        
  6  Keira Mahani                     PAPT                        
  7  Ruby Gilbertson                  NAPA                        
  8  Rosie Symes                      HTGA                        
Heat 5  Timed Finals
  1  Alexandra Twose                  TAKP                        
  2  Savanah Utupo                    MNRA                        
  3  Mia Taylor                       ELSL                        
  4  Eva Kolose                       PAPK                        
  5  Valora Molia-Fraser              ROSK                        
  6  Camryn Austin                    STRA                        
  7  Asha Pereka-Owens                PAPK                        
  8  Olivia Gurnell                   Ngatea                      
Heat 6  Timed Finals
  1  Georgie Olliver                  STRA                        
  2  Maia Masters                     WTKC                        
  3  Bisi Ogundipe                    PTCH                        
  4  Eleanor Pugh                     BVEA                        
  5  Ruby Jones                       GRER                        
  6  Mischa Thomas                    TAKP                        
  7  Hillary Talamdon                 NHBC                        
  8  Cerys Leighton                   Ngatea                      
Heat 7  Timed Finals
  1  Juliet McKinlay                  PNTH                        
  2  Amani Farry                      LYND                        
  3  Millie Brierly                   WLFA                        
  4  Alexis Elemam                    EGMT                        
  5  Jacqueline Nasrabadi             ESTA                        
  6  Tayla-Rose Mose                  ROSK                        
  7  Moffitt Rosie                    KATC                        
  8                                                               
Heat 8  Timed Finals
  1  Stella Groube                    PNTH                        
  2  Scarlett Robb                    ELSL                        
  3  Greer Gemmell                    TARO                        
  4  Lily Anderson                    WHKE                        
  5  Millah R Burge                   TARO                        
  6  Lucy Wilson                      MANA                        
  7  Samantha Young                   PAKU                        
  8                                                               
Heat 9  Timed Finals
  1  Katie Muspratt                   WTKC                        
  2  Jordan-Dymond Coghlan Tomai      Calliope Ath                
  3  Eva Jeffries                     BVEA                        
  4  Anahera Martin                   INGL                        
  5  Kendra Scally-Tui                WTKC                        
  6  Emilia Goldsmith                 ESTA                        
  7  Jersey Rose Perrot-Lealamanu     OLYW                        
  8