Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:37 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 24  Girls 200 Metre Grade 8 (56)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Ruby Bentley                     Calliope Ath                
  2  Tess Souster                     MASA                        
  3  Rafaela Quezada                  GLEN                        
  4  Jayde Lagas                      TOKO                        
  5  Leila Winikerei                  TOKA                        
  6  Sophie Williams                  FRAK                        
  7  Lucy Cadzow                      PNTH                        
  8  Anne-Theresa Napara              PAPT                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Arabella Gunson                  CHBG                        
  2  Tilly O'Sullivan                 CHAV                        
  3  Esme Reid                        ESTA                        
  4  Harriett Morunga                 WAIR                        
  5  Holly Savage                     NAPA                        
  6  Ella Kireka                      HTGA                        
  7  Cameron Platt                    WTKC                        
  8  Jayda Scanlan                    MNRA                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Tasmyn Breuker-Brown             ELSL                        
  2  Fleur Stone                      LYND                        
  3  Jessica O'Malley                 HIBA                        
  4  Madeline Vickers                 NHBC                        
  5  Aria Young                       WHGR                        
  6  Daisy Goodman                    PRAM                        
  7  Scarlett Gwin                    GLEN                        
  8  Kaylee Tweeddale                 NORM                        
Heat 4  Timed Finals
  1  Millar Elliott                   EGMT                        
  2  Isobel Tuttle                    TAKP                        
  3  Zara Bint                        ROSK                        
  4  Sophie Crofskey                  FLDA                        
  5  Jayda Meek                       NHBC                        
  6  Madison Earley                   LYND                        
  7  Gabrielle Dalton-Wilson          BMAC                        
  8  Beatrice Taniguchi               ROSK                        
Heat 5  Timed Finals
  1  Ela Egene                        HILB                        
  2  Amelia Ogle                      KAPG                        
  3  Natalie Goldsmith                ESTA                        
  4  Sofia Utakea                     Mangere Otah                
  5  Alex Ward-Hau                    MNRA                        
  6  Mia Hancy                        TAWM                        
  7  Cameron Parkinson                PRAM                        
  8  Amy Towers                       ESTA                        
Heat 6  Timed Finals
  1  Harmony Naeata                   LYND                        
  2  Lucy Todd                        LYND                        
  3  Aimee Wakely                     NAPA                        
  4  Victoria Murdoch                 PTCH                        
  5  Agnes McGarvey                   WHKE                        
  6  Tulsi Young                      Calliope Ath                
  7  Aorangi Harding                  MANA                        
  8  Emily McNae                      TOKO                        
Heat 7  Timed Finals
  1  Leah Smith                       STRA                        
  2  Emily Tattersfield               WHGR                        
  3  Ruby Dennis                      HIBA                        
  4  Eden Singer-Denton               GRER                        
  5  Katelyn Thirkell                 ASHT                        
  6  Alexandra Ormsby                 BVEA                        
  7  Hannah Roil                      HTGA                        
  8  Isabella Johnson                 NHBC