Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/01/2018 08:18 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 16  Boys 100 Metre Grade 8 (70)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Kaden MacPhail                   HAWR                        
  2  Xavier James                     WHAC                        
  3  Lachlan Wallace                  MATA                        
  4  Harry Borton                     NHBC                        
  5  Taylin Hunter                    AWAI                        
  6  Jack Burns                       PTCH                        
  7  Steven Luatua                    Mangere Otah                
  8  Waiariki Hunia                   HTGA                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Manaaki Anderton                 TTAH                        
  2  Charlie Balle                    TAKP                        
  3  Noah Carian                      LHTA                        
  4  Hamish Chapman                   LCTY                        
  5  Dylan Frommherz                  NAPA                        
  6  Judah-Daniel Fariu               Mangere Otah                
  7  Kobi Biddle-Henry                AVDL                        
  8  Carlo Martin                     HAWR                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Shakeel Idris                    OLYW                        
  2  Ezra McCarthy                    WTKC                        
  3  Fletcher White                   WHGR                        
  4  Samuel Knapton                   KATC                        
  5  David Sinclair                   HINE                        
  6  Kian Olsen                       WTKC                        
  7  Taiturakina Niupalau             WHKE                        
  8  David Zuluaga Rivera             OLYW                        
Heat 4  Timed Finals
  1  William Chambers-Steward         ROSK                        
  2  Charlie Hercus                   KARO                        
  3  Finn Anderson                    WHKE                        
  4  Michael Phelan                   NELS                        
  5  Calvin Harris-Tavita             ELSL                        
  6  William Patten                   MORA                        
  7  Ashton Dorn                      PNTH                        
  8  Caleb Maunder                    TAKP                        
Heat 5  Timed Finals
  1  Joshua McIver                    NORM                        
  2  Larenz Pua                       MNRA                        
  3  Wirepa Tau                       Mangere Otah                
  4  Daley Pohio                      NHBC                        
  5  Heath Rogerson                   HINE                        
  6  Kupa Robinson                    NORM                        
  7  Daequan Su                       PTCH                        
  8  Matthew Fleming                  NHBC                        
Heat 6  Timed Finals
  1  Gaznier Manuel-Liolevave         AVDL                        
  2  Joshua Fausett                   GRER                        
  3  Shayden Seymour                  BMAC                        
  4  Baxter McNaughton                TAKP                        
  5  Maclaren Maber                   HINE                        
  6  T.J Ngatokoa                     MNRA                        
  7  Dominic Fox                      WTKC                        
  8                                                               
Heat 7  Timed Finals
  1  Teaan Slessor                    LYND                        
  2  Cohen Hewitt                     GLEN                        
  3  Vihi Makaola                     LYND                        
  4  Piripi Dunnet                    MNRA                        
  5  Connor Brady                     TAKP                        
  6  Noah Moss                        ELSL                        
  7  Hudson Clarke                    HINE                        
  8  Jack Calcinai                    CAMB                        
Heat 8  Timed Finals
  1  Samuel Ostik-Smith               NHBC                        
  2  Kody Smith                       BVEA                        
  3  Hamish Dewhurst                  MORA                        
  4  Zachary Hamilton                 HIBA                        
  5  Trae Rangitakatu                 WHKE                        
  6  Blair Reid                       PAPK                        
  7  Tim Corrigan                     HAWR                        
  8  Jai Pirini                       PAKU                        
Heat 9  Timed Finals
  1                                                               
  2  Cohan D U Harrison-Kauie         AMMI Athleti                
  3  Patrick Clarken                  WUKU                        
  4  Moss Edwards                     STRA                        
  5  Levi Dixon                       WLFA                        
  6  Felix Molia-Fraser               ROSK                        
  7  Tevita Manuel-Nathan Moala       AVDL                        
  8  Scott Milne                      AWAI