Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/01/2018 08:18 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 15  Boys 100 Metre Grade 7 (45)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Ashish Varma Nadimpalli          HILB                        
  2  Duncan Kreuzer                   PRAM                        
  3  Blake Groves                     RIVH                        
  4  Isaac Houghton                   ELSL                        
  5  Jonny Ford                       TAKP                        
  6  Aidan Mace                       PNTH                        
  7  Boaz-League Maiu'u               WTKC                        
  8  Quinn Krynen                     LHTA                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Elliott O'Loan                   BVEA                        
  2  Jasper Evans                     WHGR                        
  3  Wayne Makaloa                    LYND                        
  4  Apirana Ngarimu                  MANA                        
  5  Maaka Manuel-Nathan Moala        AVDL                        
  6  Rocco Chapman                    HIBA                        
  7  Dominic Toutaiolepo              Mangere Otah                
  8  Ali Koia-Hamling                 PAEA                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Zachary McCallum                 TEKM                        
  2  Carter Overend                   BMAC                        
  3  Mark Tappenden                   TAKP                        
  4  Anjola Ajayi                     AVDL                        
  5  Nico Ashton                      LHTA                        
  6  Alexander Hallie                 TAKP                        
  7  Lincoln White                    WHGR                        
  8  Kieran Dunlop-Brown              MANA                        
Heat 4  Timed Finals
  1  Harlin Tai                       HIBA                        
  2  Mason Diprose                    TARO                        
  3  Benjamin Brown                   AVDL                        
  4  Kayden Watsney                   TARO                        
  5  Cormac Rusholm Cobb              LHTA                        
  6  Tremaine Maeva-Weston            PAKU                        
  7  Demitrius Brunt                  ROSK                        
  8                                                               
Heat 5  Timed Finals
  1  Connor Pedersen                  BMAC                        
  2  Lebron Leota                     LYND                        
  3  Hugo Smith                       FLDA                        
  4  Riley Jacobs                     WTKC                        
  5  Henry Vellenoweth                FAIR                        
  6  Aidan Davis                      BMAC                        
  7  Ben Dunlop                       OLYW                        
  8  Levi Maulder                     HINE                        
Heat 6  Timed Finals
  1                                                               
  2  Leyon Caffrey                    MNRA                        
  3  Lucian Poaneki                   OTOA                        
  4  Marcel Suamili                   Mangere Otah                
  5  Cory Brew                        FRAK                        
  6  Manaia Manihera-Lokame           CHBG                        
  7  Dillon Genet                     WLFA                        
  8