Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:37 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 9  Girls 100 Metre Grade 9 (85)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Cerys Leighton                   Ngatea                      
  2  Jordan-Dymond Coghlan Tomai      Calliope Ath                
  3  Tayla-Rose Mose                  ROSK                        
  4  Summa Dearing                    TAWM                        
  5  Millie Brierly                   WLFA                        
  6  Yasmin De La Haye                WAIR                        
  7  Tayjer Whittaker                 ASHT                        
  8  Emilia Goldsmith                 ESTA                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Paipa Robinson                   NORM                        
  2  Stella Groube                    PNTH                        
  3  Christina Peniata                MNRA                        
  4  Mischa Thomas                    TAKP                        
  5  Lisa Gear                        TAKP                        
  6  Olivia Gurnell                   Ngatea                      
  7  Eva Malez                        Ngatea                      
  8  Addison Hemphill                 WUKU                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Marina Stowers                   NHBC                        
  2  Samantha Young                   PAKU                        
  3  Libby Harris                     PNTH                        
  4  Asha Pereka-Owens                PAPK                        
  5  Mischa Minogue                   HTGA                        
  6  Lily Anderson                    WHKE                        
  7  Maia Masters                     WTKC                        
  8  Keira Mahani                     PAPT                        
Heat 4  Timed Finals
  1  Greer Gemmell                    TARO                        
  2  Millah R Burge                   TARO                        
  3  Danica Chase-Wagstaff            TPUK                        
  4  Josephine Mumby                  FAIR                        
  5  Elise Smithson                   ESTA                        
  6  Hillary Talamdon                 NHBC                        
  7  Teina Davidson                   MNRA                        
  8  Maddelyn McCallum                TEKM                        
Heat 5  Timed Finals
  1  Emily Allen                      ELSL                        
  2  Eleanor Pugh                     BVEA                        
  3  Alexis Elemam                    EGMT                        
  4  Savanah Utupo                    MNRA                        
  5  Sofia Whiteman                   OLYW                        
  6  Matauranga Paul-Wilson           WHKE                        
  7  Jacqueline Nasrabadi             ESTA                        
  8  Alexandra Twose                  TAKP                        
Heat 6  Timed Finals
  1  Molly Cooper                     PTCH                        
  2  Jersey Rose Perrot-Lealamanu     OLYW                        
  3  Georgie Olliver                  STRA                        
  4  Ruby Gilbertson                  NAPA                        
  5  Samara Cribb                     HINE                        
  6  Scarlett Robb                    ELSL                        
  7  Harper Tuhimata                  PAPK                        
  8  Hayley Koppens                   FAIR                        
Heat 7  Timed Finals
  1  Valora Molia-Fraser              ROSK                        
  2  Moffitt Rosie                    KATC                        
  3  Juliet McKinlay                  PNTH                        
  4  Beth Iloka                       LYND                        
  5  Sienna Moyle                     ESTA                        
  6  Bisi Ogundipe                    PTCH                        
  7  Sofia Barnett                    WLFA                        
  8                                                               
Heat 8  Timed Finals
  1  Karmen-Elizabeth Maritz          NHBC                        
  2  Anahera Martin                   INGL                        
  3  Temaire Winikerei                TOKA                        
  4  Kendra Scally-Tui                WTKC                        
  5  Neve Dunlop                      OLYW                        
  6  Eva Jeffries                     BVEA                        
  7  Amani Farry                      LYND                        
  8                                                               
Heat 9  Timed Finals
  1  Paige Laing                      ASHT                        
  2  Aurora Carswell                  WTAF                        
  3  Eva Houghton                     ELSL                        
  4  Yandri Fourie                    PAKU                        
  5  Leilani Rova                     STRA                        
  6  Tayler Trow                      PNTH                        
  7  Nadja McGoon                     NHBC                        
  8  Tyla Wallis                      TOKO                        
Heat 10  Timed Finals
  1  Camryn Austin                    STRA                        
  2  Eva Stowers                      NHBC                        
  3  Katie Muspratt                   WTKC                        
  4  Rosie Symes                      HTGA                        
  5  Lucy Wilson                      MANA                        
  6  Makenna Holland                  RICH                        
  7  Maia Waitakaro Harding           MANA                        
  8  Kayla Searancke                  MANA                        
Heat 11  Timed Finals
  1  Addison Whitikia                 STRA                        
  2  Isabella Brown                   AVDL                        
  3  Eva Kolose                       PAPK                        
  4  Cleo Hancock                     PTCH                        
  5  Kayla Huxford                    HIBA                        
  6  Macy Stosic                      STRA                        
  7  Georgina Y S Lautua              AMMI Athleti                
  8