Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:36 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 8  Girls 100 Metre Grade 8 (66)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Victoria Murdoch                 PTCH                        
  2  Jessica O'Malley                 HIBA                        
  3  Harriett Morunga                 WAIR                        
  4  Lucy Todd                        LYND                        
  5  Paige Fletcher                   PAPK                        
  6  Natalie Goldsmith                ESTA                        
  7  Harmony Naeata                   LYND                        
  8  Esme Reid                        ESTA                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Tulsi Young                      Calliope Ath                
  2  Jayda Scanlan                    MNRA                        
  3  Leila Winikerei                  TOKA                        
  4  Rafaela Quezada                  GLEN                        
  5  Kirikopi Skudder                 LEVA                        
  6  Amy Towers                       ESTA                        
  7  Alex Ward-Hau                    MNRA                        
  8  Kaylee Tweeddale                 NORM                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Jordyn Tukukino                  MNRA                        
  2  Francesca-Lee Asiata             MNRA                        
  3  Isobel Tuttle                    TAKP                        
  4  Leah Smith                       STRA                        
  5  Holly Savage                     NAPA                        
  6  Sofia Utakea                     Mangere Otah                
  7  Riley Heta                       HINE                        
  8  Cameron Platt                    WTKC                        
Heat 4  Timed Finals
  1  Ocean McRAE                      WTAF                        
  2  Agnes McGarvey                   WHKE                        
  3  Ella Kireka                      HTGA                        
  4  Tess Souster                     MASA                        
  5  Jayde Lagas                      TOKO                        
  6  Aorangi Harding                  MANA                        
  7  Zara Bint                        ROSK                        
  8                                                               
Heat 5  Timed Finals
  1  Mia Hancy                        TAWM                        
  2  Arabella Gunson                  CHBG                        
  3  Madison Earley                   LYND                        
  4  Lucy Cadzow                      PNTH                        
  5  Fleur Stone                      LYND                        
  6  Aimee Wakely                     NAPA                        
  7  Sophie Williams                  FRAK                        
  8                                                               
Heat 6  Timed Finals
  1  Amelia Ogle                      KAPG                        
  2  Isabel Taylor                    MANA                        
  3  Eden Singer-Denton               GRER                        
  4  Lexc Albert-Matthews             LYND                        
  5  Daisy Goodman                    PRAM                        
  6  Emily McNae                      TOKO                        
  7  Jayda Meek                       NHBC                        
  8                                                               
Heat 7  Timed Finals
  1  Ruby Dennis                      HIBA                        
  2  Cameron Parkinson                PRAM                        
  3  Lexi Hancock                     STRA                        
  4  Tasmyn Breuker-Brown             ELSL                        
  5  Millar Elliott                   EGMT                        
  6  Ela Egene                        HILB                        
  7  Beatrice Taniguchi               ROSK                        
  8                                                               
Heat 8  Timed Finals
  1  Isabella Johnson                 NHBC                        
  2  Katelyn Thirkell                 ASHT                        
  3  Sophie Crofskey                  FLDA                        
  4  Madeline Vickers                 NHBC                        
  5  Zakaea Rangitakatu               FAIR                        
  6  Aria Young                       WHGR                        
  7  Scarlett Gwin                    GLEN                        
  8                                                               
Heat 9  Timed Finals
  1  Fernanda Tirado                  NHBC                        
  2  Tilly O'Sullivan                 CHAV                        
  3  Alexis Tokahere-Mariner          PAPT                        
  4  Emily Tattersfield               WHGR                        
  5  Alexandra Ormsby                 BVEA                        
  6  Hannah Roil                      HTGA                        
  7  Anne-Theresa Napara              PAPT                        
  8