Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:36 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 6  Boys 60 Metre Grade 9 (71)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Dylan Looker                     GLEN                        
  2  Marcus MacLeod                   WUKU                        
  3  Conor Arthur                     LHTA                        
  4  Kane Gordon                      FAIR                        
  5  Cooper Smith                     FAIR                        
  6  Noah Fa'alogo-Lilo               PTCH                        
  7  Declan Pyper                     TPOA                        
  8  Jack Dawson                      WHKE                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Troy Maka                        LYND                        
  2  Harrison Clarke                  HINE                        
  3  Hunter Ballard                   MNRA                        
  4  Charlie Whittington              STRA                        
  5  Kayden Rangi                     HAWR                        
  6  Dylan Goodwin                    MATA                        
  7  Joaquin Mitchell                 WAIR                        
  8  Isaac Tua                        TTAH                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Will Ashton                      LHTA                        
  2  Justice Alexander Pua            MNRA                        
  3  Isaiah Hala                      BVEA                        
  4  Brian Wilson                     WNGA                        
  5  Thomas Kehely                    EGMT                        
  6  Makaio Smith-Waru                PAPT                        
  7  Luke Smith                       WLFA                        
  8  Jakob Handy                      ESTA                        
Heat 4  Timed Finals
  1  Kiwa Kahura                      BVEA                        
  2  Calan Diprose                    TARO                        
  3  Tyrone Warner Manuel-Nathan      AVDL                        
  4                                                               
  5  Matthew Erceg                    WTKC                        
  6  Tuia Maeva-Weston                PAKU                        
  7  Chan Paeu                        WTKC                        
  8  Aubrey Chunga                    LHTA                        
Heat 5  Timed Finals
  1  Eric Tuatagaloa                  Mangere Otah                
  2  Hunter Lyford                    NAPA                        
  3  George Le Quesne                 HAWR                        
  4  Brody Singer-Denton              GRER                        
  5  Tupuna Biddle-Henry              AVDL                        
  6  Ernest Huata                     WAIR                        
  7  Adam Ludvig                      LYND                        
  8  Elliot Barr                      UHAC                        
Heat 6  Timed Finals
  1  Filo Manihera-Lokame             CHBG                        
  2  Eli Collins                      GRER                        
  3  Kyle Smith                       WLFA                        
  4  Marcel Botha                     PUKE                        
  5  Cooper McNaughton                TAKP                        
  6  Ignatius Schmidt                 Mangere Otah                
  7  Brayden Shepherd                 FRAK                        
  8  Tuaine Rolleston                 TAKP                        
Heat 7  Timed Finals
  1  Vinny Bish                       TOKO                        
  2  John Tyrell                      TTAH                        
  3  Renata Aranui-Hook               WAIR                        
  4  Liam Wessels                     PAKU                        
  5  Philip Maiava                    Mangere Otah                
  6  Joel Lambert                     OLYW                        
  7  Tyler Guckert                    HAWR                        
  8  Wirepa Tau                       Mangere Otah                
Heat 8  Timed Finals
  1  Nelsson Tiumalu                  TTAH                        
  2  Javan Martin                     HAWR                        
  3  Cody MacPhail                    HAWR                        
  4  Pamoana Ashford                  PAPK                        
  5  Santino Naufahu                  ROSK                        
  6  Witana Manuel-Nathan Moala       AVDL                        
  7  Flynn Wilson                     FAIR                        
  8  Hugo Kreuzer                     PRAM                        
Heat 9  Timed Finals
  1  Oliver Harland                   WHAC                        
  2  Zak Revell                       INGL                        
  3  Conrad Brunt                     ROSK                        
  4  Charlie Forsyth                  ELSL                        
  5  Zack Hutchinson                  STRA                        
  6  Tane Keereweer-Taia              WTKC                        
  7  Wisheart Bailey                  ROSK                        
  8  Lucas Palmer                     NAPA