Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 06/01/2018 08:36 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 4  Boys 60 Metre Grade 7 (44)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Manaia Manihera-Lokame           CHBG                        
  2  Ali Koia-Hamling                 PAEA                        
  3  Riley Jacobs                     WTKC                        
  4  Quinn Krynen                     LHTA                        
  5  Lucian Poaneki                   OTOA                        
  6  Anjola Ajayi                     AVDL                        
  7  Lincoln White                    WHGR                        
  8  Jasper Evans                     WHGR                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Connor Pedersen                  BMAC                        
  2  Lebron Leota                     LYND                        
  3  Maaka Manuel-Nathan Moala        AVDL                        
  4  Dominic Toutaiolepo              Mangere Otah                
  5  Kahurangi Lee                    LYND                        
  6  Mark Tappenden                   TAKP                        
  7  Benjamin Brown                   AVDL                        
  8  Kayden Watsney                   TARO                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Cormac Rusholm Cobb              LHTA                        
  2  Henry Vellenoweth                FAIR                        
  3  Levi Maulder                     HINE                        
  4  Isaac Houghton                   ELSL                        
  5  Duncan Kreuzer                   PRAM                        
  6  Demitrius Brunt                  ROSK                        
  7  Dillon Genet                     WLFA                        
  8                                                               
Heat 4  Timed Finals
  1  Wayne Makaloa                    LYND                        
  2  Melakaih Tweeddale               NORM                        
  3  Leyon Caffrey                    MNRA                        
  4  Ben Dunlop                       OLYW                        
  5  Cory Brew                        FRAK                        
  6  Travis Tepai                     PTCH                        
  7  Clay Cooper                      PTCH                        
  8                                                               
Heat 5  Timed Finals
  1  Harlin Tai                       HIBA                        
  2  Yanis Trotman                    ROSK                        
  3  Marcel Suamili                   Mangere Otah                
  4  Jonny Ford                       TAKP                        
  5  Kieran Dunlop-Brown              MANA                        
  6  Zachary McCallum                 TEKM                        
  7  Carter Overend                   BMAC                        
  8                                                               
Heat 6  Timed Finals
  1  Alexander Hallie                 TAKP                        
  2  Hugo Smith                       FLDA                        
  3  Elliott O'Loan                   BVEA                        
  4  Nico Ashton                      LHTA                        
  5  Apirana Ngarimu                  MANA                        
  6  Mason Diprose                    TARO                        
  7  Aidan Mace                       PNTH                        
  8