Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/01/2018 08:18 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 2  Girls 60 Metre Grade 8 (59)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Holly Savage                     NAPA                        
  2  Jayda Meek                       NHBC                        
  3  Fleur Stone                      LYND                        
  4  Kaylee Tweeddale                 NORM                        
  5  Aorangi Harding                  MANA                        
  6  Hannah Roil                      HTGA                        
  7  Esme Reid                        ESTA                        
  8  Anne-Theresa Napara              PAPT                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Cameron Parkinson                PRAM                        
  2  Ocean McRAE                      WTAF                        
  3  Sofia Utakea                     Mangere Otah                
  4  Jordyn Tukukino                  MNRA                        
  5  Paige Fletcher                   PAPK                        
  6  Leah Smith                       STRA                        
  7  Ruby Dennis                      HIBA                        
  8  Jayde Lagas                      TOKO                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Emily Tattersfield               WHGR                        
  2  Daisy Goodman                    PRAM                        
  3  Alexis Tokahere-Mariner          PAPT                        
  4  Jayda Scanlan                    MNRA                        
  5  Amy Towers                       ESTA                        
  6  Harriett Morunga                 WAIR                        
  7  Tasmyn Breuker-Brown             ELSL                        
  8                                                               
Heat 4  Timed Finals
  1  Madeline Vickers                 NHBC                        
  2  Natalie Goldsmith                ESTA                        
  3  Aimee Wakely                     NAPA                        
  4  Agnes McGarvey                   WHKE                        
  5  Alexandra Ormsby                 BVEA                        
  6  Ela Egene                        HILB                        
  7  Kirikopi Skudder                 LEVA                        
  8                                                               
Heat 5  Timed Finals
  1  Emily McNae                      TOKO                        
  2  Zara Bint                        ROSK                        
  3  Eden Singer-Denton               GRER                        
  4  Tilly O'Sullivan                 CHAV                        
  5  Alex Ward-Hau                    MNRA                        
  6  Beatrice Taniguchi               ROSK                        
  7  Sophie Williams                  FRAK                        
  8                                                               
Heat 6  Timed Finals
  1  Scarlett Gwin                    GLEN                        
  2  Riley Heta                       HINE                        
  3  Lexc Albert-Matthews             LYND                        
  4  Arabella Gunson                  CHBG                        
  5  Victoria Murdoch                 PTCH                        
  6  Leila Winikerei                  TOKA                        
  7  Katelyn Thirkell                 ASHT                        
  8                                                               
Heat 7  Timed Finals
  1  Cameron Platt                    WTKC                        
  2  Sophie Crofskey                  FLDA                        
  3  Zakaea Rangitakatu               FAIR                        
  4  Lexi Hancock                     STRA                        
  5  Mia Hancy                        TAWM                        
  6  Michelle Catterall               HIBA                        
  7  Millar Elliott                   EGMT                        
  8  Isabel Taylor                    MANA                        
Heat 8  Timed Finals
  1  Jessica O'Malley                 HIBA                        
  2  Emily Hancock                    FAIR                        
  3  Tulsi Young                      Calliope Ath                
  4  Ella Kireka                      HTGA                        
  5  Madison Earley                   LYND                        
  6  Amelia Ogle                      KAPG                        
  7  Fernanda Tirado                  NHBC                        
  8