Licensed to Auckland Track  - Site License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/01/2018 08:18 AM
          2018 North Island Colgate Games - 05/01/2018 to 07/01/2018           
                               Mt Smart Stadium                                
                                 Meet Program                                  
 
Event 1  Girls 60 Metre Grade 7 (47)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Timed Finals
  1  Dylan Meinung                    HINE                        
  2  Aaliyah Smith                    NORM                        
  3  Laverda Huata                    WAIR                        
  4  Sophie Boulton                   HILB                        
  5  Milan Pohe-Hardaker              HTGA                        
  6  Eden Moyle                       ESTA                        
  7  Miriama Smith                    PTCH                        
  8  Ella Kerrigan                    PTCH                        
Heat 2  Timed Finals
  1  Sofia Maulvurfs                  LYND                        
  2  Hana Symes                       HTGA                        
  3  Perryn Diprose                   TARO                        
  4  Kyra Tuihalangingie-Midso        Mangere Otah                
  5  Areta Kahura                     BVEA                        
  6  Olive-May Thurston               WAIR                        
  7  Cariss Strickland Manuel-Na      AVDL                        
  8  Sadie-Rose Marie Peni            MNRA                        
Heat 3  Timed Finals
  1  Meleane Hala                     BVEA                        
  2  Alayna Wright-Rawle              TAKP                        
  3  Aurelia Wood                     TPOA                        
  4  Emereziana E Lautua              AMMI Athleti                
  5  Te Koha Kete-Kawhena             TPUK                        
  6  Olivia Turner                    LHTA                        
  7  Kaylynn Pulman                   HAWR                        
  8  Tara Gurnell                     Ngatea                      
Heat 4  Timed Finals
  1  Sophie E Ormsby                  BVEA                        
  2  Yasmin Middleton                 AVDL                        
  3  Molly Mongston                   LYND                        
  4  Millie Lyford                    NAPA                        
  5  Sian Jones                       PTCH                        
  6  Larissa Utupo                    MNRA                        
  7  Nikolina Ukich                   WTKC                        
  8  Ahana Patel                      ROSK                        
Heat 5  Timed Finals
  1  Eve Handy                        ESTA                        
  2  Hanatia Carswell                 WTAF                        
  3  Myla Kumitau                     ROSK                        
  4  Myah Sutton                      DVKA                        
  5  Vesty Simes                      LCTY                        
  6  Nadia Isaac                      WAIR                        
  7  Livvy Whittington                STRA                        
  8  Emmie Butler                     LYND                        
Heat 6  Timed Finals
  1  Rerekauia Hunia                  HTGA                        
  2  Reine Paeu                       WTKC                        
  3  Charlotte Hutchinson             STRA                        
  4  Chloe Groube                     PNTH                        
  5  Ariana Dawson                    WHKE                        
  6  Ysabella Nimo                    ROSK                        
  7  Isabella Dunn                    WHGR                        
  8