NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
       2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016        
               Manawatu Community Track, Palmerston North               
 
Event 233  Boys 200 Meter Grade 10
========================================================================
    Name                     Age Team                     Semis  Wind H#
========================================================================
Semi-Finals                                                             
  1 Ryan Shotter              10 Napier Athle             29.27q  1.4  2
  2 Jabez Barwig-Uini         10 Roskill South AAC        29.36q -0.2  1
  3 Alex Thorpe               10 Roskill South AAC        29.54q -0.2  1
  4 Ben Lambert               10 Paraparaumu              29.75q -0.2  1
  5 Kyan Rangitutia           10 Fairfield At             29.97q  1.4  2
  6 Caleb Wansink             10 North Harbou             30.25q  1.4  2
  7 Benjamin Sneddon          10 Karori AAC               30.28q  1.0  3
  8 Connor Larnach            10 Palmerston N             30.41q  1.0  3
  9 Forbes Kennedy            10 Ashhurst A & HC          30.66   1.4  2
 10 Bevron Smith              10 Papatoetoe A             30.93   1.4  2
 11 Angus Carthew             10 Wairarapa Tr             31.06   1.0  3
 12 Luke Harris               10 Palmerston N             31.12   1.0  3
 13 Tyrone Resch              10 Titahi Bay AAC Inc       31.29   1.0  3
 14 Cody Ogle                 10 Normanby Ama             31.38  -0.2  1
 15 Keesen Smith              10 Papatoetoe A             31.46   1.4  2
 16 Fiti Aliva                10 Titahi Bay AAC Inc       31.73   1.4  2
 17 Corbin Fell               10 Frankton Ath             32.77  -0.2  1
 18 Ethan Worboys             10 Feilding Ath             32.81  -0.2  1
 19 Bradley Melesala          10 Titahi Bay AAC Inc       32.90   1.0  3
 20 Dean Clarkson             10 Egmont Athletics         32.92   1.4  2
 21 Alex Harold               10 Levin Athletic Club      32.95  -0.2  1
 22 Izak Derik-Westaway       10 Ashburton At             33.12   1.0  3
 23 Thomas Hunt               10 Cambridge A              33.16  -0.2  1
 24 Flynn Watson              10 Olympic Harr             33.25   1.0  3
Preliminaries                                                           
 25 William Julian            10 Olympic Harr                           
 26 Harrison O'Brien          10 Eastern Athl                           
 27 Hamish Kerr               10 Hinemoa AAC                            
 28 Benjamin Gillies          10 Lower Hutt AAC                         
 29 Liam Partridge            10 Karori AAC                             
 30 Louis Hunt                10 Cambridge A                            
 31 Josephus Moses            10 Karori AAC                             
 32 Adam El Bayouk            10 Feilding Ath                           
 33 Connor Brown              10 Bellevue Ath                           
 34 Breyan Wright             10 Athletics Ha                           
 35 Connor Dillon             10 Normanby Ama                           
 36 Aaron L Daysh             10 Te Aroha Ath                           
 37 Tayne Clark               10 Opunake AAC                            
 38 Thomas Wiliams            10 Palmerston N                           
 39 Shaad Janif               10 Kaitaia Athl                           
 40 Jaden Savill              10 Palmerston N