NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
       2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016        
               Manawatu Community Track, Palmerston North               
 
Event 340  Girls 200 Meter Grade 12
========================================================================
    Name                     Age Team                     Semis  Wind H#
========================================================================
Semi-Finals                                                             
  1 Genna Maples              12 Athletics Wanganui       26.57q -1.2  1
  2 Lucy Vellenoweth          12 Fairfield At             27.73q  0.4  2
  3 Annalies M Kalma          12 Te Aroha Ath             28.40q  0.4  2
  4 Abigail Griffiths         12 Bellevue Ath             28.51q -1.2  1
  5 Lauren Goodman            12 Paraparaumu              28.82q  0.4  2
  6 Emma Leader               12 Palmerston N             28.84q  0.4  2
  7 Alesha D McQuoid          12 Morrinsville             29.03q -1.2  1
  8 Ella Blakely              12 Wellington H             29.28q -1.2  1
  9 Therese Wright            12 Wellington H             29.44  -1.2  1
 10 Sarah Tustin              12 Lower Hutt AAC           29.55  -1.2  1
 11 Samantha Duthie           12 Athletics Wa             30.07   0.4  2
 12 Hannah Veitch             12 Gisborne Ama             30.12   0.4  2
 13 Danielle Dixon            12 North Harbou             30.13   0.4  2
 14 Brooke Reid               12 Egmont Athletics         30.20  -1.2  1
 15 Jessica Davie             12 Bellevue Ath             30.39   0.4  2
 16 Brea McDonald             12 Cambridge A              31.20  -1.2  1
Preliminaries                                                           
 16 Harmony Paewhenua         12 Fairfield At                           
 18 Natasha Smith             12 Pakuranga At                           
 19 Kaitlyn Collier           12 Frankton Ath                           
 20 Samantha Whyte            12 Wellington H                           
 21 Aprilia Huata             12 Wairoa                                 
 22 Caitlyn McKenzie          12 Pakuranga At                           
 23 Tui-Aroha Fransen         12 Olympic Harr                           
 24 Xanthea Walker            12 Egmont Athletics                       
 25 Jade Matthews-Wanden      12 Lower Hutt AAC                         
 26 Charlotte Print           12 Waitakere Ci                           
 27 Hannah Muir               12 Lake City At                           
 28 Natisha Pedley            12 Dannevirke A                           
 29 Brittney La-Dette Pinfol  12 Dannevirke A                           
 30 Lara Bacchus              12 Feilding Ath