NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
       2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016        
               Manawatu Community Track, Palmerston North               
 
Event 342  Boys 100 Meter Grade 12
========================================================================
    Name                     Age Team                     Semis  Wind H#
========================================================================
Semi-Finals                                                             
  1 Daymon Shute              12 Waitakere Ci             12.37q -2.8  1
  2 Joseph(Huiho) Lee         12 Te Awamutu A             13.00q -0.7  2
  3 Joshua Adegoke            12 Napier Athle             13.03q -0.7  2
  4 Jacob Waikari-Jones       12 Titahi Bay AAC Inc       13.13q -2.8  1
  5 Harley Patel-Muxlow       12 Karori AAC               13.44q -0.7  2
  6 Caleb Stanley             12 Titahi Bay AAC Inc       13.51q -2.8  1
  7 Oliver Main               12 Fairfield At             13.66q -2.8  1
  8 Truman Tepai              12 Point Chevalier          13.69q -0.7  2
  9 Ethan McKenzie            12 Titahi Bay AAC Inc       13.75  -0.7  2
 10 Dale Wolfsbauer           12 Fairfield At             13.76  -2.8  1
 11 Joshua Woodhead           12 Hastings Ath             13.80  -0.7  2
 12 Coby Price                12 Napier Athle             13.89  -0.7  2
 13 Brandon Lowther           12 Hinemoa AAC              13.91  -0.7  2
 14 Kaleb McDonald            12 Karori AAC               13.96  -2.8  1
 15 Seven Mapu                12 Gisborne Ama             13.96  -2.8  1
 16 Matthew Rodger            12 Wairarapa Tr             14.16  -2.8  1
Preliminaries                                                           
 17 Matthew Simpson           12 Wairoa                                 
 18 Matthew Thorpe            12 Roskill South AAC                      
 19 Blake Hereora             12 Stratford At                           
 20 Hazley Butler             12 Athletics Ha                           
 21 Cameron Dawson            12 Napier Athle                           
 22 Tama Blair                12 Levin Athletic Club                    
 23 Max Hannah                12 Ashhurst A & HC                        
 24 Caleb Clark               12 Opunake AAC                            
 25 Ted Northcott             12 Paraparaumu