NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
       2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016        
               Manawatu Community Track, Palmerston North               
 
Event 245  Girls 100 Meter Grade 12
========================================================================
    Name                     Age Team                     Semis  Wind H#
========================================================================
Semi-Finals                                                             
  1 Genna Maples              12 Athletics Wanganui       12.58q  0.8  1
  2 Lucy Vellenoweth          12 Fairfield At             13.25q  0.4  2
  3 Danika Burke              12 Te Awamutu A             13.49q  0.2  3
  4 Lauren Goodman            12 Paraparaumu              13.51q  0.2  3
  5 Annalies M Kalma          12 Te Aroha Ath             13.60q  0.4  2
  6 Abigail Griffiths         12 Bellevue Ath             13.60q  0.8  1
  7 Alesha D McQuoid          12 Morrinsville             13.78q  0.4  2
  8 Danielle Dixon            12 North Harbou             13.87q  0.2  3
  9 Emma Leader               12 Palmerston N             13.88   0.8  1
 10 Natasha Smith             12 Pakuranga At             14.07   0.8  1
 11 Therese Wright            12 Wellington H             14.21   0.4  2
 12 Ella Blakely              12 Wellington H             14.26   0.2  3
 13 Jorja Mouat               12 Te Puke Athl             14.34   0.8  1
 14 Lara Hockly               12 Athletics Ha             14.36   0.4  2
 15 Sarah Tustin              12 Lower Hutt AAC           14.39   0.4  2
 16 Pippa Wyllie              12 Hastings Ath             14.52   0.2  3
 17 Alyssa Wilson             12 Karori AAC               14.63   0.2  3
 18 Caitlyn McKenzie          12 Pakuranga At             14.78   0.4  2
 19 Hannah McGregor           12 Omokoroa                 14.83   0.8  1
 20 Samantha Whyte            12 Wellington H             14.83   0.2  3
 21 Brea McDonald             12 Cambridge A              14.85   0.8  1
 22 Hannah Muir               12 Lake City At             14.99   0.4  2
 23 Tui-Aroha Fransen         12 Olympic Harr             15.01   0.8  1
 24 Charlotte Print           12 Waitakere Ci             15.04   0.2  3
Preliminaries                                                           
 25 Natisha Pedley            12 Dannevirke A                           
 26 Nia Feaunati              12 Palmerston N                           
 27 Aprilia Huata             12 Wairoa                                 
 27 Madeleine Hall            12 Egmont Athletics                       
 29 Samantha Duthie           12 Athletics Wa                           
 30 Jade Matthews-Wanden      12 Lower Hutt AAC                         
 31 Tanith Pilkington         12 Manurewa                               
 32 Brittney La-Dette Pinfol  12 Dannevirke A                           
 33 Hermione Pomare           12 Kaitaia Athl                           
 34 Courtney Trow             12 Palmerston N                           
 35 Alice Crofskey            12 Cambridge A                            
 36 Violette Perry            12 Phoenix Athl                           
 37 Tyla M Burge              12 Te Aroha Ath                           
 38 Jessica Thomas            12 Dannevirke A                           
 39 Olivia Gilberd            12 Inglewood At                           
 40 Taya Wilson               12 Eltham Athletics                       
 41 Emma Le Breton            12 Egmont Athletics                       
 42 Elexis Simiona            12 Feilding Ath                           
 43 Amber Duthie              12 Feilding Ath                           
 44 Vika ' Aho                12 Avondale AAC