NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
       2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016        
               Manawatu Community Track, Palmerston North               
 
Event 244  Girls 100 Meter Grade 11
========================================================================
    Name                     Age Team                     Semis  Wind H#
========================================================================
Semi-Finals                                                             
  1 Nadia Evans               11 North Harbou             13.15q  2.3  1
  2 Sophie Williams           11 Palmerston N             13.89q  1.7  3
  3 Kyrah Whitman             11 Titahi Bay AAC Inc       14.09q  1.7  3
  4 Briar Osborne             11 Egmont Athletics         14.11q -1.9  2
  5 Malia Seko                11 Papatoetoe A             14.20q  1.7  3
  6 Kiana Pohe-Bright         11 Napier Athle             14.28q  1.7  3
  7 Pia Talamdon              11 Takapuna Ath             14.31q -1.9  2
  8 Queshirline-Toua ougaval  11 Papakura Ath             14.34q  2.3  1
  9 Elizabeth Hewitt          11 Mana AAC                 14.51  -1.9  2
 10 Athena Ma'alo             11 Wellington H             14.52   2.3  1
 11 Madelin Herbert           11 Hastings Ath             14.66   2.3  1
 12 Sarah Murphy              11 Levin Athletic Club      14.76  -1.9  2
 13 Shanel Dodunski           11 Hastings Ath             14.79   1.7  3
 14 Zoe Keenan                11 Cambridge A              14.80  -1.9  2
 15 Rebekah Irwin             11 Dannevirke A             14.85   2.3  1
 16 Stella Rathbone           11 Hastings Ath             14.86   2.3  1
 17 Zoe Wilson                11 Bellevue Ath             14.87   1.7  3
 18 Chloe Tinney              11 Mana AAC                 14.90   1.7  3
 19 Erana Ngarimu             11 Olympic Harr             14.93  -1.9  2
 20 Marylynn Penn             11 Waitakere Ci             14.97   1.7  3
 21 Zoe Robinson              11 Gisborne Ama             15.00   2.3  1
 22 Leticia Parsons           11 Upper Hutt A             15.15   2.3  1
 23 Siena Cockburn            11 Athletics Wa             15.16  -1.9  2
 24 Gracie Pratten            11 Port Hills A             15.26  -1.9  2
Preliminaries                                                           
 25 Johanri Fourie            11 Pakuranga At                           
 26 Gerri Gibson              11 North Harbou                           
 27 Teiere Manuel-Nathan      11 Avondale AAC                           
 28 Molly Cachemaille         11 Bellevue Ath                           
 29 Chiane Tukaki             11 Dannevirke A                           
 30 Fiorenza Tan              11 Roskill South AAC                      
 31 Lily Carr                 11 Feilding Ath                           
 32 Selai To'ia               11 Upper Hutt A                           
 33 Tessa White               11 Paraparaumu                            
 34 Anya Dunlop-Brown         11 Mana AAC                               
 35 Ella Grayson              11 North Harbou                           
 36 Jemima Irvine             11 Mana AAC                               
 37 Zoe Hall                  11 Egmont Athletics                       
 38 Malakah Hubbard-Harris    11 Paraparaumu                            
 39 Jordan Archibald          11 Palmerston N                           
 40 Natalia Rankin-Chitar     11 Papatoetoe A                           
 41 Te Aumihi Kerehoma        11 Levin Athletic Club                    
 42 Bella-Rose Lloyd          11 Palmerston N                           
 43 Waimarama Potae-Tamatea   11 Fairfield At                           
 44 Dhaiis Oxenham            11 Palmerston N                           
 45 Emma Kehely               11 Egmont Athletics                       
 46 Caragh Toland             11 Te Kawau AAC                           
 47 Ella Stosic               11 Stratford At                           
 48 Charlotte Crofskey        11 Cambridge A                            
 49 Miriama Roach             11 Opunake AAC                            
 50 Caitlin Richardson        11 Lynndale AA & HC