NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
     2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016     
            Manawatu Community Track, Palmerston North             
 
Event 177  Boys 4x100 Meter Relay Grade 10
===================================================================
    Team                                                Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Paraparaumu T & F Club                              1:00.03q  2
     1) Zane Yeo 10                     2) Piripi Bercic 10        
     3) Oscar Kreuzer 10                4) Ben Lambert 10          
  2 Titahi Bay AAC Inc                                  1:00.89q  2
     1) Fiti Aliva 10                   2) Tyrone Resch 10         
     3) Mikaele Ulugia-Mao 10           4) Bradley Melesala 10     
  3 Te Aroha Athletics Club                             1:01.78q  2
     1) Harrison R Burge 10             2) Annabelle K Oosthoek 10 
     3) Amber S L Wotherspoon 10        4) Aaron L Daysh 10        
  4 Olympic Harrier Club                                1:02.67q  2
     1) Thomas White 10                 2) Anthony Hunt 10         
     3) William Julian 10               4) Flynn Watson 10         
  5 Palmerston North A & HC                             1:02.96q  1
     1) Alex King 10                    2) Luke Harris 10          
     3) Thomas Wiliams 10               4) Connor Larnach 10       
  6 Lower Hutt AAC                                      1:03.87q  2
     1) Rylee Watt 10                   2) Nicholas Green 10       
     3) Joshua Allen 10                 4) Benjamin Gillies 10     
  7 Feilding Athletic Club                              1:04.47q  1
     1) Adam El Bayouk 10               2) Jordan Williamson 10    
     3) Hosea Vao 10                    4) Ethan Worboys 10        
  8 Hinemoa AAC                                         1:05.05q  2
     1) Hamish Kerr 10                  2) Ethan Rogerson 10       
     3) Daniel Sinclair 10              4) Riley Bellamy 10        
  9 Central Hawke's Bay AAC                             1:08.03   1
     1) Kegan Kirk 9                    2) Patrick Gilby 10        
     3) Ashley McDonald 10              4) Tom Baines 10           
 -- Karori AAC                                               DQ   1
     1) Alex Martin 10                  2) Josephus Moses 10       
     3) Liam Partridge 10               4) Benjamin Sneddon 10