NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
     2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016     
            Manawatu Community Track, Palmerston North             
 
Event 325  Boys 400 Meter Grade 11
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Angus Lyver               11 Palmerston N           1:04.12q  5
  2 Joseph Ayoade             11 Roskill South AAC      1:05.06q  1
  3 Finn O'Sullivan           11 Christchurch           1:05.15q  3
  4 Lex Revell-Lewis          11 Avondale AAC           1:05.20q  2
  5 Morgan Murray             11 Athletics Wanganui     1:05.89q  4
  6 Spencer Cameron           11 Olympic Harr           1:05.97q  3
  7 Jack Julian               11 Olympic Harr           1:06.48q  3
  8 Charlie Roil              11 Hastings Ath           1:07.05q  4
  9 Matt Buckeridge           11 Taupo Athletic Club    1:07.38   2
 10 Jack Mitchell             11 Roskill South AAC      1:07.50   1
 11 Qtay-Corteez Elliott      11 Whakatane A            1:07.51   3
 12 Mitchell Keightley        11 Hinemoa AAC            1:08.05   5
 13 Tom Hercus                11 Karori AAC             1:08.13   5
 14 Toby Harrington           11 Olympic Harr           1:08.35   3
 15 Luke Farrand              11 North Harbou           1:08.42   3
 16 Cory Lovell               11 Mana AAC               1:08.44   6
 17 Colton Foss               11 Upper Hutt A           1:09.48   4
 18 Ari Koed Chang            11 Wellington H           1:09.53   2
 19 Liam Barry                11 Paraparaumu            1:09.59   6
 20 Alex Rangi-Breuilly       11 Paraparaumu            1:10.59   5
 21 Justin Leeman             11 Stratford At           1:10.76   2
 22 Lennon Griffiths          11 Titahi Bay AAC Inc     1:10.88   2
 23 Lachie Kirk               11 Central Hawk           1:13.08   2
 24 Axel McKenna              11 Titahi Bay AAC Inc     1:13.81   6
 25 Cortez Ostler             11 Dannevirke A           1:14.35   6
 26 William Hopkins           11 Ashhurst A & HC        1:14.56   4
 27 Cooper McDougall          11 Hastings Ath           1:14.68   5
 28 Magnus Kennedy            11 Wellington H           1:15.08   4
 29 Caleb Browne              11 Bellevue Ath           1:15.37   5
 30 Qaasim Janif              11 Kaitaia Athl           1:15.86   4
 31 Wiremu Teepa              11 Whakatane A            1:15.96   5
 32 Joshua Lovell             11 Mana AAC               1:16.19   1
 33 William Scott             11 Karori AAC             1:16.52   6
 34 Tai Smith                 11 Pakuranga At           1:17.04   6
 35 Donovan G Bailey          11 Te Aroha Ath           1:17.87   4
 36 Rhys Ransom               11 Ashhurst A & HC        1:19.68   1
 37 Isacc Wagstaff            11 Upper Hutt A           1:20.23   1