NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
     2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016     
            Manawatu Community Track, Palmerston North             
 
Event 321  Girls 400 Meter Grade 11
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Pia Talamdon              11 Takapuna Ath           1:06.10q  3
  2 Nadia Evans               11 North Harbou           1:06.24q  4
  3 Madelin Herbert           11 Hastings Ath           1:07.42q  1
  4 Briar Osborne             11 Egmont Athletics       1:08.84q  4
  5 Johanri Fourie            11 Pakuranga At           1:09.24q  5
  6 Stella Rathbone           11 Hastings Ath           1:10.17q  6
  7 Charlotte Pereira         11 Waitakere Ci           1:10.37q  5
  8 Tawhirikura Doyle         11 Wellington H           1:10.37q  3
  9 Alice Meta                11 Feilding Ath           1:11.36   3
 10 Erana Ngarimu             11 Olympic Harr           1:11.52   2
 11 Gracie Pratten            11 Port Hills A           1:11.90   1
 12 Ella Pearson              11 Ashburton At           1:12.04   1
 13 Sarah Murphy              11 Levin Athletic Club    1:12.26   4
 14 Aleisha Pyke              11 Waiuku Distr           1:13.19   3
 15 Molly Cachemaille         11 Bellevue Ath           1:13.38   2
 16 Gerri Gibson              11 North Harbou           1:13.54   1
 17 Erin Leeksma-Redmond      11 Paraparaumu            1:13.66   5
 18 Zoe Keenan                11 Cambridge A            1:13.82   6
 19 Sarah Hay                 11 Olympic Harr           1:14.39   3
 20 Aniela Apperley           11 Hastings Ath           1:14.42   6
 21 Maraea Graham             11 Feilding Ath           1:14.54   6
 22 Ella Grayson              11 North Harbou           1:14.58   1
 23 Sophie Williams           11 Palmerston N           1:14.94   2
 24 Chloe Tinney              11 Mana AAC               1:15.48   3
 25 Fiorenza Tan              11 Roskill South AAC      1:15.64   2
 26 Ruby Sinclair             11 Hinemoa AAC            1:16.12   3
 27 Rebekah Irwin             11 Dannevirke A           1:17.44   6
 28 Mandy Yeo                 11 Paraparaumu            1:17.67   4
 29 Hayley Cooper             11 Pakuranga At           1:17.71   2
 30 Abby Draper               11 Mana AAC               1:18.72   2
 31 Zeta Schuler              11 Waihi Amateu           1:20.13   4
 32 Breanna Iremonger         11 Gisborne Ama           1:21.22   2
 33 Sylvia McDougall          11 Hillsborough           1:22.41   5
 34 Emma Bray                 11 Dannevirke A           1:23.14   5
 35 Ella Stosic               11 Stratford At           1:23.20   1
 36 Te Aumihi Kerehoma        11 Levin Athletic Club    1:25.53   4
 37 Lily Yaxley               11 Otaki Athlet           1:26.23   1