NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
     2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016     
            Manawatu Community Track, Palmerston North             
 
Event 320  Girls 400 Meter Grade 10
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Monique Gorrie            10 Palmerston N           1:08.05q  4
  2 Kimberley Walsh           10 Palmerston N           1:08.05q  5
  3 Jessica Honey             10 Takapuna Ath           1:08.15q  1
  4 Mackenzie Millen          10 Papakura Ath           1:08.49q  5
  5 Jorja Bacchus             10 Feilding Ath           1:09.20q  4
  6 Maia Wilkinson            10 Wellington H           1:09.32q  3
  7 Edie Kozyniak             10 Wellington H           1:09.96q  1
  8 Taliya Tauleva-Latu       10 Papatoetoe A           1:10.98q  1
  9 Olivia Ingham             10 Olympic Harr           1:12.33   4
 10 Daisy Oliver-Chambers     10 North Harbou           1:12.60   6
 11 Katelyn Sceats            10 Lower Hutt AAC         1:13.01   2
 12 Hannah Lee                10 Egmont Athletics       1:14.07   4
 13 Eva Sexton                10 Whakatane A            1:14.14   2
 14 Maiuli Teirney            10 Avondale AAC           1:14.33   1
 15 Amber S L Wotherspoon     10 Te Aroha Ath           1:14.36   2
 16 Georgie Furnell           10 Palmerston N           1:14.69   6
 17 April Milne               10 Athletics Wa           1:14.99   3
 18 Alana-Ann Sharp           10 Egmont Athletics       1:15.76   5
 19 Georgia Meads             10 Athletics Ha           1:16.18   2
 20 Hinerauiri Cotter-Luke    10 Gisborne Ama           1:16.25   2
 21 Anaaya Gould              10 Greerton Ama           1:16.33   4
 22 Shyah Beattie             10 Athletics Ta           1:16.55   5
 23 Grace Akeripa             10 Hastings Ath           1:16.84   3
 24 Pascoe Wells              10 Stratford At           1:16.91   3
 25 Lucy Evans                10 Feilding Ath           1:17.28   1
 26 Ashley Thornicroft        10 Napier Athle           1:18.00   1
 27 Maia Collins-Bowman       10 Wellsford At           1:18.58   4
 28 Hana Kerins               10 Levin Athletic Club    1:18.66   6
 29 Madeleine Davey           10 Palmerston N           1:18.70   1
 30 Isla McCann               10 Hillsborough           1:20.80   3
 31 Molly O'Sullivan          10 Karori AAC             1:20.97   6
 32 Sophia Duthie             10 Feilding Ath           1:20.99   6
 33 Ariana Harrington         10 Levin Athletic Club    1:21.85   5
 34 Sophie Collier            10 Frankton Ath           1:21.88   2
 35 Hayley Stokes             10 Upper Hutt A           1:24.52   2
 36 Grace Appleton            10 Karori AAC             1:24.79   3
 37 Ashley McDonald           10 Central Hawk           1:26.32   5
 38 Anoushka Patel-Muxlow     10 Karori AAC             1:26.59   6
 39 Lucia Wall                10 Olympic Harr           1:28.90   6
 -- Brooke Schaumkell         10 Avondale AAC                DQ   5