Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 155  Boys Shot Put Grade 9 (32)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Jonty Roil                     9 Hastings Ath                
  2  Alexander Key                  9 Ashhurst A & HC             
  3  Alec Collett                   9 Wairarapa Tr                
  4  Tsar Vainu                     9 Athletics Wa                
  5  Va'a Tui                       9 Titahi Bay A                
  6  James Trathen                  9 Pakuranga At                
  7                                                               
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Hadley McDougall               9 Hastings Ath                
  2  Liam Peters                    9 Fairfield At                
  3  Nikora Wharehinga-Sime         9 Lower Hutt A                
  4  Leevi Tukaki                   9 Dannevirke A                
  5  Awahou Hotere                  9 Lower Hutt A                
  6  Ngahere McCauley               9 Lake City At                
  7  Cohen Freeman                  9 Waitakere Ci                
  8                                                               
Flight 3  Finals
  1  Quinn Gardiner-Hall            9 Waiuku Distr                
  2  Sam Gordon                     9 Fairfield At                
  3  Leon Finucane                  9 Dannevirke A                
  4  Toby Smith                     9 Feilding Ath                
  5  Carter Maule                   9 Upper Hutt A                
  6  Harper Ubiaga                  9 Karori AAC                  
  7  Stefan Kumerich                9 North Harbou                
  8                                                               
Flight 4  Finals
  1  Viliame Rova                   9 Stratford At                
  2                                                               
  3  Stase Van Haeren               9 Paraparaumu                 
  4  Liam Dunlop-Brown              9 Mana AAC                    
  5  Alexander Hewitt               9 Mana AAC                    
  6  Riley Bissell                  9 Levin Athlet                
  7                                                               
  8                                                               
Flight 5  Finals
  1  Matt Schuler                   9 Waihi Amateu                
  2  Ieremia Morris                 9 Karori AAC                  
  3  Liam Hutchinson                9 Stratford At                
  4  Zacchaeus Saluni               9 Avondale AAC                
  5  Cooper Furnell                 9 Palmerston N                
  6  Wynyard Saunderson-Metekingi   9 Feilding Ath                
  7  Alex Willis                    9 Ashhurst A & HC             
  8