Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 147  Girls Shot Put Grade 9 (43)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Leah Dallinger                 9 Inglewood At                
  2  Lilly Meta                     9 Feilding Ath                
  3  Mikayla Sola                   9 Lower Hutt A                
  4  Jena Taylor                    9 Mana AAC                    
  5  Tara Shotter                   9 Egmont Athle                
  6  Mihiata Teepa                  9 Whakatane A                 
  7  Te Ataakura Swannell-Kaa       9 Ashhurst A & HC             
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Sarah Wasley                   9 Feilding Ath                
  2  Janae Laing                    9 Ashhurst A & HC             
  3  Jordi Paterson                 9 Ashhurst A & HC             
  4  Te Waipiata Doyle              9 Wellington H                
  5  Jaime M Hetaraka               9 Athletics Wh                
  6  Cathryn Cage                   9 Palmerston N                
  7  Kearney Matenga                9 Te Kawau AAC                
  8                                                               
Flight 3  Finals
  1  Charlotte Mann                 9 Upper Hutt A                
  2  Sabrina Brown                  9 Titahi Bay A                
  3  Heidi Falaniko-Fui             9 Papakura Ath                
  4  Kyra Robinson                  9 Normanby Ama                
  5  Emily Jack                     9 Olympic Harr                
  6  Shannon McCormick              9 Olympic Harr                
  7  Saskia Rhind                   9 Greerton Ama                
  8  Indiana Singer-Denton          9 Waiuku Distr                
Flight 4  Finals
  1  Shante Viney                   9 Avondale AAC                
  2  Sarah Milne                    9 Athletics Wa                
  3  Lani Daly                      9 Hastings Ath                
  4  Sienna Stosic                  9 Stratford At                
  5  Amber Trow                     9 Palmerston N                
  6  Madison Doyle                  9 Ashhurst A & HC             
  7  Breana Gilby                   9 Central Hawk                
  8                                                               
Flight 5  Finals
  1  Antonina Wilson                9 Papakura Ath                
  2  Emma Woodman                   9 Feilding Ath                
  3  Breanna Cosgrove               9 Cambridge A                 
  4  Abby Ives                      9 Ashhurst A & HC             
  5  Olivia Grinter                 9 Upper Hutt A                
  6  Te Aurere Oxenham              9 Palmerston N                
  7  Macy Cribb                     9 Ashhurst A & HC             
  8                                                               
Flight 6  Finals
  1  Awatea Carswell                9 Wairarapa Tr                
  2  Breeze Chvastek                9 Waitakere Ci                
  3  Piper Smith                    9 Egmont Athle                
  4  Jorja Hunter                   9 Athletics Wa                
  5  Sarah du Toit                  9 Upper Hutt A                
  6  Nivaloh-Tafea Elliott          9 Whakatane A                 
  7  Kylah Gunn                     9 Palmerston N                
  8