Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 137  Boys Discus Throw Grade 7 (29)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Hugo Kreuzer                   7 Paraparaumu                 
  2  Billy Ford                     7 Wellington H                
  3  Ryan Hannah                    7 Ashhurst A & HC             
  4  Teina Montgomery               7 Lower Hutt A                
  5  Chase Sievers                  7 Levin Athlet                
  6  Theo Hobley                    7 Paraparaumu                 
  7  Isaiah Hala                    7 Greerton Ama                
  8  Callum Cribb                   7 Ashhurst A & HC             
Flight 2  Finals
  1  Rico Poutama                   7 Paraparaumu                 
  2  Nathaniel Duthie               7 Feilding Ath                
  3  William Rolfe                  7 Palmerston N                
  4  Zack Hutchinson                7 Stratford At                
  5  Ryan Worboys                   7 Feilding Ath                
  6  Kane Gordon                    7 Fairfield At                
  7                                                               
  8                                                               
Flight 3  Finals
  1  Santino Naufahu                7 Roskill Sout                
  2  Jared Freeman                  7 Waitakere Ci                
  3  Tyler Guckert                  7 Athletics Ha                
  4  Aron Smyth                     7 Dannevirke A                
  5  Kayden Rangi                   7 Athletics Ha                
  6  Jackson Worsnop                7 Central Hawk                
  7  Austin McDougall               7 Hastings Ath                
  8  Joaquin Mitchell               7 Wairoa                      
Flight 4  Finals
  1  Riley Finucane                 7 Dannevirke A                
  2  Joel Lambert                   7 Paraparaumu                 
  3  Aaron McCarthy                 7 Paeroa AAC                  
  4  Brody Singer-Denton            7 Waiuku Distr                
  5  Nikau Davis                    7 Paraparaumu                 
  6  Dylan Goodwin                  7 Matamata Ath                
  7  Ernest Huata                   7 Wairoa                      
  8