Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                      HY-TEK's Meet Manager 10/01/2016 04:04 PM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 131  Girls Discus Throw Grade 9 (42)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Samantha Thomas                9 Olympic Harr                
  2  Mikayla Sola                   9 Lower Hutt A                
  3  Mihiata Teepa                  9 Whakatane A                 
  4  Sarah Milne                    9 Athletics Wa                
  5  Skye Burema                    9 Feilding Ath                
  6  Emily Jack                     9 Olympic Harr                
  7  Emma Woodman                   9 Feilding Ath                
  8  Ava Murphy                     9 Levin Athlet                
Flight 2  Finals
  1  Antonina Wilson                9 Papakura Ath                
  2  Jena Taylor                    9 Mana AAC                    
  3  Janae Laing                    9 Ashhurst A & HC             
  4  Kara Seko                      9 Papatoetoe A                
  5  Jayda Hancock                  9 Stratford At                
  6  Tia Pavihi                     9 Lower Hutt A                
  7  Macy Cribb                     9 Ashhurst A & HC             
  8                                                               
Flight 3  Finals
  1  Ashlee Hatzen                  9 Feilding Ath                
  2  Cathryn Cage                   9 Palmerston N                
  3  Saskia Rhind                   9 Greerton Ama                
  4  Madison Doyle                  9 Ashhurst A & HC             
  5  Charlotte Mann                 9 Upper Hutt A                
  6  Micayla Whiti                  9 Athletics Ri                
  7  Shannon McCormick              9 Olympic Harr                
  8                                                               
Flight 4  Finals
  1  Alexis MacInnes                9 Paraparaumu                 
  2  Breanna Cosgrove               9 Cambridge A                 
  3  Te Waipiata Doyle              9 Wellington H                
  4  Indiana Singer-Denton          9 Waiuku Distr                
  5  Kearney Matenga                9 Te Kawau AAC                
  6  Leah Dallinger                 9 Inglewood At                
  7  Breana Gilby                   9 Central Hawk                
  8                                                               
Flight 5  Finals
  1  Anjalee Singh                  9 Pakuranga At                
  2  Te Ataakura Swannell-Kaa       9 Ashhurst A & HC             
  3  Xanthe Lovegrove-Edlington     9 Hinemoa AAC                 
  4  Lani Daly                      9 Hastings Ath                
  5  Breeze Chvastek                9 Waitakere Ci                
  6  Sienna Stosic                  9 Stratford At                
  7                                                               
  8                                                               
Flight 6  Finals
  1  Sarah du Toit                  9 Upper Hutt A                
  2  Jaime M Hetaraka               9 Athletics Wh                
  3  Maraea Coleman                 9 Palmerston N                
  4  Shae Lyons                     9 Otorohanga A                
  5  Kyra Robinson                  9 Normanby Ama                
  6  Awatea Carswell                9 Wairarapa Tr                
  7  Abby Ives                      9 Ashhurst A & HC             
  8