Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 129  Girls Discus Throw Grade 7 (30)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Lucy Wilson                    7 Eltham Athle                
  2  Olivia Jack                    7 Olympic Harr                
  3  Isabel Bristow                 7 Lower Hutt A                
  4  Jadeyn Zurich-Nuku             7 Athletics Ha                
  5  Mischa Minogue                 7 Hastings Ath                
  6  Paipa Robinson                 7 Normanby Ama                
  7  Tayler Trow                    7 Palmerston N                
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Rylee McClung                  7 Stratford At                
  2  Isabelle Key                   7 Ashhurst A & HC             
  3  Mackenzie Roil                 7 Upper Hutt A                
  4  Amelia Grason                  7 Ashhurst A & HC             
  5  Jazz Chitar-Jackson            7 Papatoetoe A                
  6  Millah Keller                  7 Stratford At                
  7  Muriwi Hotere                  7 Lower Hutt A                
  8  Millie Brierly                 7 Wellsford At                
Flight 3  Finals
  1  Arly Chadwick                  7 Wellington H                
  2  Jayarna Nui-Hinga              7 Athletics Ha                
  3  Joyce Schaumkell               7 Avondale AAC                
  4  Zarah Barwig-Uini              7 Roskill Sout                
  5  Haidee Christie                7 Eltham Athle                
  6  Regan Collins                  7 Matamata Ath                
  7  Brooke Anderson                7 Papakura Ath                
  8  Aurora Carswell                7 Wairarapa Tr                
Flight 4  Finals
  1  Paige Laing                    7 Ashhurst A & HC             
  2  Tayjer Whittaker               7 Ashhurst A & HC             
  3  Alexius Callander              7 Tokoroa Juni                
  4  Kayla Searancke                7 Mana AAC                    
  5  Daphne Hunt                    7 Olympic Harr                
  6  Leilani Rova                   7 Stratford At                
  7  Juliet McKinlay                7 Palmerston N                
  8