Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 112  Boys Long Jump Grade 8 (57)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Alec Ball                      8 Palmerston N                
  2  Hunter Kennedy                 8 Ashhurst A & HC             
  3  Luca Gammeter                  8 Athletics Wa                
  4  Jet Sloan                      8 Avondale AAC                
  5  Jaoquin Burke                  8 Te Awamutu A                
  6  Echelon Topp                   8 Wellington S                
  7  Leyton Heta                    8 Hinemoa AAC                 
  8                                                               
Flight 2  Finals
  1  Braedon L Hetaraka             8 Athletics Wh                
  2  Caleb Hatzen                   8 Feilding Ath                
  3  Matthew Sinclair               8 Hinemoa AAC                 
  4  Bailey Ngatai-Cribb            8 Ashhurst A & HC             
  5  Ari Bennett                    8 Ashhurst A & HC             
  6  Ryan Ford                      8 Woodleigh At                
  7  Liam Gyde                      8 Inglewood At                
  8                                                               
Flight 3  Finals
  1  Oliver Hercus                  8 Karori AAC                  
  2  Joe Martin                     8 Karori AAC                  
  3  Reweti Ngarimu                 8 Olympic Harr                
  4  Jonathan Green                 8 Lower Hutt A                
  5  Rocco Mowat                    8 North Harbou                
  6  Jon-Paul Vinsen                8 Levin Athlet                
  7  Samuel Cox                     8 Pakuranga At                
  8  Liam Watkins                   8 Eltham Athle                
Flight 4  Finals
  1  Joshua Ingham                  8 Olympic Harr                
  2  Stipe Ukich                    8 Waitakere Ci                
  3  Samuel Howell                  8 Otaki Athlet                
  4  Clifford Hunt                  8 Olympic Harr                
  5  Tyler Hahn-Falefitu            8 Avondale AAC                
  6  Dylan Leeksma-Redmond          8 Paraparaumu                 
  7  Rory Watson                    8 Olympic Harr                
  8                                                               
Flight 5  Finals
  1  Johan Schaumkell               8 Avondale AAC                
  2  Richie Trathen                 8 Pakuranga At                
  3  Zane Lilburn                   8 North Harbou                
  4  Ofa Vao                        8 Feilding Ath                
  5  Ben Pearson                    8 Ashburton At                
  6  Jett O'Brien                   8 Napier Athle                
  7  Ottis Oliver-Chambers          8 North Harbou                
  8  Graeyson Chadwick              8 Wellington H                
Flight 6  Finals
  1  Levi Clement                   8 Opunake AAC                 
  2                                                               
  3  Lachie Dale                    8 Palmerston N                
  4  Dominic Mettrick               8 Paraparaumu                 
  5  Konnor Vainu                   8 Athletics Wa                
  6  Riley McFadyen                 8 Levin Athlet                
  7  Flynn Hall                     8 Egmont Athle                
  8  Blake Dowdall                  8 Ashhurst A & HC             
Flight 7  Finals
  1  Alex Howorth                   8 Levin Athlet                
  2  Matthew Cowley                 8 Lower Hutt A                
  3  Seth Ireland                   8 Central Hawk                
  4  Cameron Mullins                8 Feilding Ath                
  5  Toby Kearns                    8 Wellington H                
  6  Ryan Roberts                   8 Woodleigh At                
  7  Ciaran Mace                    8 Palmerston N                
  8                                                               
Flight 8  Finals
  1                                                               
  2  Danny Murphy                   8 North Harbou                
  3  Zac Trail                      8 Palmerston N                
  4  Ryan Tinney                    8 Mana AAC                    
  5  Isaac Smith                    8 Pakuranga At                
  6  Ryan Hockly                    8 Athletics Ha                
  7  Kade Osborne                   8 Egmont Athle                
  8