Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 104  Girls Long Jump Grade 8 (65)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Raukura Hennessy               8 Otaki Athlet                
  2  Kaitlyn Antill                 8 Inglewood At                
  3  Eden Rolfe                     8 Palmerston N                
  4  Maria Tauleva-Latu             8 Papatoetoe A                
  5  Hannah Cadzow                  8 Palmerston N                
  6  Josie Ward                     8 Greerton Ama                
  7  Charli Gardiner-Hall           8 Waiuku Distr                
  8  Chitar-Jane (Cj) Skelton Fag   8 Papatoetoe A                
  9  Aria Maulder                   8 Hinemoa AAC                 
Flight 2  Finals
  1  Hannah O'Connor                8 Gisborne Ama                
  2  Maddie Kilgariff               8 Lower Hutt A                
  3  Ahenata Cotter-Luke            8 Gisborne Ama                
  4  Maggie Robinson                8 Olympic Harr                
  5  Ja'Donnay Ross                 8 Athletics Ha                
  6  Gemma Nicholson                8 Greerton Ama                
  7  Queenie Morgan                 8 Athletics Ha                
  8  Molly West                     8 Mana AAC                    
  9                                                               
Flight 3  Finals
  1  Leah Kent                      8 Dannevirke A                
  2  Tiarah Glanville               8 Dannevirke A                
  3  Ava Jane-Rashleigh             8 Wellsford At                
  4  Isabel To'ia                   8 Upper Hutt A                
  5  Manutaeao Fa'alogo-Lilo        8 Point Chevalier             
  6  Thora Pocock                   8 Gisborne Ama                
  7  Courtney Tyrell                8 Titahi Bay A                
  8  Isla Koko                      8 North Harbou                
  9                                                               
Flight 4  Finals
  1  Trelise Howard                 8 Lake City At                
  2  Rangitahuri Swannell-Kaa       8 Ashhurst A & HC             
  3  Bobbi-Atawhai Crawford         8 Gisborne Ama                
  4  Bella McEwan                   8 Egmont Athle                
  5  Jaime Crofskey                 8 Feilding Ath                
  6  Darnaka Barry                  8 Lower Hutt A                
  7  Ruby Edwards                   8 Stratford At                
  8  Kalani To'o                    8 Titahi Bay A                
  9                                                               
Flight 5  Finals
  1  Mekia Pulman                   8 Athletics Ha                
  2  Amelie Wood                    8 Taupo Athlet                
  3  Pearl Ngairo                   8 Greerton Ama                
  4  Sophie Ogle                    8 Kaponga Athl                
  5  Kyra Rogerson                  8 Hinemoa AAC                 
  6  Taimarie Matahiki              8 Gisborne Ama                
  7  Emily McDonald                 8 Eltham Athle                
  8  Poppy O'Brien                  8 Eastern Athl                
  9                                                               
Flight 6  Finals
  1  Rylee Copeland                 8 Titahi Bay A                
  2  Alani Patea                    8 Lower Hutt A                
  3  Savannah Millen                8 Papakura Ath                
  4  Georgia Smith                  8 Central Hawk                
  5  Benelli Huata                  8 Wairoa                      
  6  Niamh Clancy                   8 Normanby Ama                
  7  Abbey Ross-Veale               8 Dannevirke A                
  8  Hannah Kidd                    8 Stratford At                
  9                                                               
Flight 7  Finals
  1  Talia Sievers                  8 Levin Athlet                
  2  Lily Tankersley                8 Olympic Harr                
  3  Tapini Raea                    8 Wellington H                
  4  Mary-Anne Paovale              8 Hastings Ath                
  5  Leah Ellis                     8 Te Awamutu A                
  6  Kaylee Doole-Baker             8 Wairoa                      
  7  Mila Koed Chang                8 Wellington H                
  8  Olivia Augustine               8 Dannevirke A                
  9                                                               
Flight 8  Finals
  1  Billie Va'a                    8 Lower Hutt A                
  2  Zoe Clark                      8 Wairoa                      
  3  Kasey Roach                    8 Opunake AAC                 
  4  Anabel Romero-Gemmell          8 Palmerston N                
  5  Lucy Scott                     8 Karori AAC                  
  6  Lily Bissell                   8 Levin Athlet                
  7  Eden Tomlin                    8 Ashhurst A & HC             
  8  Limiteti Telefoni              8 Pakuranga At                
  9