Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                      HY-TEK's Meet Manager 10/01/2016 04:04 PM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 103  Girls Long Jump Grade 7 (64)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Trinity Ubiaga                 6 Karori AAC                  
  2  Arnya Burema                   7 Feilding Ath                
  3  Libby Harris                   7 Palmerston N                
  4  Maddelyn McCallum              7 Te Kawau AAC                
  5  Olivia Jack                    7 Olympic Harr                
  6  Zahara Slatter                 7 Levin Athlet                
  7  Summa Dearing                  7 Te Awamutu A                
  8  Mackenzie Roil                 7 Upper Hutt A                
  9  Piki Hemi                      7 Whakatane A                 
Flight 2  Finals
  1  Tayjer Whittaker               7 Ashhurst A & HC             
  2  Nikita Harding                 7 Lake City At                
  3  Aurora Carswell                7 Wairarapa Tr                
  4  Emerald Tuhiwai-Polson         7 Palmerston N                
  5  Haidee Christie                7 Eltham Athle                
  6  Leilani Rova                   7 Stratford At                
  7  Juliet McKinlay                7 Palmerston N                
  8  Sienna Partridge               7 Karori AAC                  
  9                                                               
Flight 3  Finals
  1  Zarah Barwig-Uini              7 Roskill Sout                
  2  Eva Jeffries                   7 Greerton Ama                
  3  Chloe Sherriff                 7 Mana AAC                    
  4  Tayler Trow                    7 Palmerston N                
  5  Sophia Foketi                  7 Papakura Ath                
  6  Amelia Grason                  7 Ashhurst A & HC             
  7  Jazz Chitar-Jackson            7 Papatoetoe A                
  8  Caitlin Kirk                   7 Central Hawk                
  9                                                               
Flight 4  Finals
  1  Paipa Robinson                 7 Normanby Ama                
  2  Mischa Minogue                 7 Hastings Ath                
  3  Sienna Moyle                   7 Eastern Athl                
  4  Lily Anderson                  7 Whakatane A                 
  5  Paige Laing                    7 Ashhurst A & HC             
  6  Brooke Anderson                7 Papakura Ath                
  7  Tilly O'Sullivan               6 Christchurch                
  8  Hannah Patterson               7 Karori AAC                  
  9                                                               
Flight 5  Finals
  1  Arly Chadwick                  7 Wellington H                
  2  Millah Keller                  7 Stratford At                
  3  Madison Small                  7 Dannevirke A                
  4  Kate Hopkins                   7 Ashhurst A & HC             
  5  Millah R Burge                 7 Te Aroha Ath                
  6  Isabel Bristow                 7 Lower Hutt A                
  7  Alexis Elemam                  7 Egmont Athle                
  8  Maia Harding                   7 Mana AAC                    
  9                                                               
Flight 6  Finals
  1  Millie Brierly                 7 Wellsford At                
  2  Macy Stosic                    7 Stratford At                
  3  Braven Sherrad-Chase           7 Dannevirke A                
  4  Anabel England                 7 Lower Hutt A                
  5  Holly Jacobs                   7 Feilding Ath                
  6  Kayla Searancke                7 Mana AAC                    
  7  Regan Collins                  7 Matamata Ath                
  8  Emma Murphy                    7 Levin Athlet                
  9                                                               
Flight 7  Finals
  1  Holly Church                   7 Otorohanga A                
  2  Muriwi Hotere                  7 Lower Hutt A                
  3  Gabriella Hall                 7 Hinemoa AAC                 
  4  Jasmine Greenwood              7 Te Kawau AAC                
  5  Rylee McClung                  7 Stratford At                
  6  Kaylea Rastrick-Whaitiri       7 Dannevirke A                
  7  Wenarata Teepa                 7 Whakatane A                 
  8                                                               
  9                                                               
Flight 8  Finals
  1  Rosie Symes                    7 Napier Athle                
  2  Danica Chase-Wagstaff          7 Te Puke Athl                
  3  Isabelle Key                   7 Ashhurst A & HC             
  4  Lily Holtslag                  7 Te Kawau AAC                
  5  Yandri Fourie                  7 Pakuranga At                
  6  Tyla Wallis                    7 Tokoroa Juni                
  7  Lucy Wilson                    7 Eltham Athle                
  8  Alexius Callander              7 Tokoroa Juni                
  9