NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
     2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016     
            Manawatu Community Track, Palmerston North             
 
Event 179  Mixed Distance Medley Grade 12
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Olympic Harrier Club                                4:49.46   1
     1) Thomas White 10                 2) Madison Thomas 12       
     3) Will Anthony 12                 4) Samantha Smith 12       
     5) Tui-Aroha Fransen 12            6)                         
  2 Athletics Wairarapa Inc                             4:50.22   2
     1) Siena Cockburn 11               2) Travis Bartlett 11      
     3) Samantha Duthie 12              4) Kosta Mills 12          
     5) Jack Hunter 10                  6)                         
  3 Wellington Harrier Athletic Cl                      4:58.94   2
     1) Samantha Whyte 12               2) Jamie Kearns 11         
     3) Maali Kyle-Ford 12              4) Ella Blakely 12         
     5) Ruben Manz 11                   6)                         
  4 Hastings Athletic Club                              5:07.48   1
     1) Madelin Herbert 11              2) Kade Barham 11          
     3) Cooper McDougall 11             4) Aniela Apperley 11      
     5) Joshua Woodhead 12              6)                         
  5 Lower Hutt AAC                                      5:16.43   1
     1) Phelan Rona 11                  2) Jorja Watt 12           
     3) Logan Stoupe 11                 4) Jade Matthews-Wanden 12 
     5) Sarah Tustin 12                 6)                         
  6 Egmont Athletics  'B'                               5:20.40   2
     1) Geordie Vink 12                 2) Ethan Rowe 12           
     3) Alana-Ann Sharp 10              4) Brooke Reid 12          
     5) Xanthea Walker 12               6)                         
  7 Paraparaumu T & F Club                              5:23.74   2
     1) Daniel Cooper 12                2) Lauren Goodman 12       
     3) Amelia Feaunati 12              4) Ted Northcott 12        
     5) Piripi Bercic 10                6)                         
  8 Bellevue Athletic Club                              5:26.38   2
     1) Jessica Davie 12                2) Joel Griffiths 10       
     3) Molly Cachemaille 11            4) Connor Brown 10         
     5) Zoe Wilson 11                   6)                         
  9 Athletics Hawera Inc                                5:32.82   1
     1) Jack Meads 11                   2) Kai'Del Ross 12         
     3) Georgia Meads 10                4) Lara Hockly 12          
     5) Hazley Butler 12                6)                         
 -- Palmerston North A & HC                                  DQ   1
     1) Emma Leader 12                  2) Bradyn Popow 12         
     3) Ashleigh Gunn 12                4) Nicole Whiteman 12      
     5) Aden Porritt 12                 6)                         
 -- Egmont Athletics                                         DQ   2
     1) Lucy Elliott 12                 2) MacCallum Rowe 12       
     3) Madeleine Hall 12               4) Briar Osborne 11        
     5) Aiden Bocock 12                 6)