NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
     2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016      
             Manawatu Community Track, Palmerston North             
 
Event 363  Mixed Distance Medley Grade 11
=================================================================== 
    Team                                                 Finals  H# 
=================================================================== 
Finals                                                              
  1 Hinemoa AAC                                         4:52.06   2 
     1) Chanel Lowther 9                2) Izekiel Maulder 11       
     3) Wesley Heta 11                  4) Ruby Sinclair 11         
     5) Mitchell Keightley 11           6)                          
  2 Hastings Athletic Club                              4:55.91   2 
     1) Shanel Dodunski 11              2) Grace Akeripa 10         
     3) Charlie Roil 11                 4) Stella Rathbone 11       
     5) Oliver Wichman 11               6)                          
  3 Roskill South AAC                                   5:00.97   1 
     1) Fiorenza Tan 11                 2) Melanie Sands 10         
     3) Jabez Barwig-Uini 10            4) Joseph Ayoade 11         
     5) Jack Mitchell 11                6)                          
  4 Wellington Harrier Athletic Cl                      5:05.83   1 
     1) Ari Koed Chang 11               2) Tawhirikura Doyle 11     
     3) Maia Wilkinson 10               4) Edie Kozyniak 10         
     5) Magnus Kennedy 11               6)                          
  5 Mana AAC                                            5:07.43   1 
     1) Anya Dunlop-Brown 11            2) Joshua Lovell 11         
     3) Elizabeth Hewitt 11             4) Cory Lovell 11           
     5) Chloe Tinney 11                 6)                          
  6 Paraparaumu T & F Club  'B'                         5:12.50   2 
     1) Bria FitzGerald 11              2) Tessa White 11           
     3) Francis Mettrick 11             4) Malakah Hubbard-Harris 11
     5) Campbell Reynolds 11            6)                          
  7 Feilding Athletic Club                              5:14.37   1 
     1) Lily Carr 11                    2) Alex Van Oeveren 11      
     3) Kate Wasley 11                  4) Remy Early 11            
     5) Alice Meta 11                   6)                          
  8 Egmont Athletics                                    5:14.63   2 
     1) Hannah Lee 10                   2) Dean Clarkson 10         
     3) Emma Shotter 11                 4) Emma Kehely 11           
     5) Zoe Hall 11                     6)                          
  9 Paraparaumu T & F Club                              5:19.04   1 
     1) Alex Rangi-Breuilly 11          2) Liam Barry 11            
     3) Erin Leeksma-Redmond 11         4) Zara Feaunati 10         
     5) Mandy Yeo 11                    6)                          
 10 Te Aroha Athletics Club                             5:38.56   2 
     1) Harrison R Burge 10             2) Aaron L Daysh 10         
     3) Amber S L Wotherspoon 10        4) Donovan G Bailey 11      
     5) Annabelle K Oosthoek 10         6)                          
 -- Olympic Harrier Club                                     DQ   1 
     1) Spencer Cameron 11              2) Toby Harrington 11       
     3) Jack Julian 11                  4) Sarah Hay 11             
     5) Jorja Plant 10                  6)                          
 -- Palmerston North A & HC                                  DQ   2 
     1) Bella-Rose Lloyd 11             2) Angus Lyver 11           
     3) Sophie Williams 11              4) Rian Lyver 11            
     5) Jordan Archibald 11             6)