NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
    2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016     
            Manawatu Community Track, Palmerston North            
 
Event 281  Boys 4x100 Meter Relay Grade 10
================================================================  
    Team                                                 Finals   
================================================================  
Finals                                                            
  1 Paraparaumu T & F Club                                59.99   
     1) Zane Yeo 10                     2) Piripi Bercic 10       
     3) Oscar Kreuzer 10                4) Ben Lambert 10         
  2 Te Aroha Athletics Club                             1:01.12   
     1) Harrison R Burge 10             2) Annabelle K Oosthoek 10
     3) Amber S L Wotherspoon 10        4) Aaron L Daysh 10       
  3 Feilding Athletic Club                              1:02.59   
     1) Adam El Bayouk 10               2) Jordan Williamson 10   
     3) Hosea Vao 10                    4) Ethan Worboys 10       
  4 Palmerston North A & HC                             1:02.74   
     1) Alex King 10                    2) Luke Harris 10         
     3) Thomas Wiliams 10               4) Connor Larnach 10      
  5 Olympic Harrier Club                                1:03.20   
     1) Thomas White 10                 2) Anthony Hunt 10        
     3) William Julian 10               4) Flynn Watson 10        
  6 Hinemoa AAC                                         1:06.16   
     1) Hamish Kerr 10                  2) Ethan Rogerson 10      
     3) Daniel Sinclair 10              4) Riley Bellamy 10       
  7 Central Hawke's Bay AAC                             1:07.06   
     1) Kegan Kirk 9                    2) Patrick Gilby 10       
     3) Ashley McDonald 10              4) Tom Baines 10          
 -- Titahi Bay AAC Inc                                       DQ   
     1) Fiti Aliva 10                   2) Tyrone Resch 10        
     3) Mikaele Ulugia-Mao 10           4) Bradley Melesala 10    
Preliminaries                                                     
  6 Lower Hutt AAC                                                
     1) Rylee Watt 10                   2) Nicholas Green 10      
     3) Joshua Allen 10                 4) Benjamin Gillies 10    
 -- Karori AAC