Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 91  Boys 4x100 Meter Relay Grade 8 (8)
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Hinemoa AAC                                                  
     1) Jacob Keighley 7                2) Leyton Heta 8                  
     3) Matthew Sinclair 8              4) Gabriella Hall 7               
  3  Paraparaumu T & F Club                                       
     1) Dominic Mettrick 8              2) Lucas Lambert 8                
     3) Freddie Kreuzer 8               4) Dylan Leeksma-Redmond 8        
  4  Avondale AAC                                                 
     1) Tyler Hahn-Falefitu 8           2) Jet Sloan 8                    
     3) Isaac Solway 8                  4) Johan Schaumkell 8             
  5  Ashhurst Athletic & Harrier Cl                               
     1) Bailey Ngatai-Cribb 8           2) Ari Bennett 8                  
     3) Blake Dowdall 8                 4) Hunter Kennedy 8               
  6  Feilding Athletic Club                                       
     1) Hunter Carr 8                   2) Cameron Mullins 8              
     3) Ofa Vao 8                       4) Ryan Worboys 7                 
  7                                                               
  8                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  North Harbour Bays Athletics                                 
     1) Danny Murphy 8                  2) Caleb Koko 12                  
     3) Ottis Oliver-Chambers 8         4) Rocco Mowat 8                  
  3                                                               
  4  Olympic Harrier Club                                         
     1) Rory Watson 8                   2) Joshua Ingham 8                
     3) Lily Tankersley 8               4) Clifford Hunt 8                
  5                                                               
  6  Levin Athletic Club                                          
     1) Alex Howorth 8                  2) Emma Murphy 7                  
     3) Chase Sievers 7                 4) Lily Bissell 8                 
  7                                                               
  8