NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
   2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016   
          Manawatu Community Track, Palmerston North           
 
Event 347  Girls 400 Meter Grade 11
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Nadia Evans               11 North Harbou           1:02.80
  2 Pia Talamdon              11 Takapuna Ath           1:05.06
  3 Briar Osborne             11 Egmont Athletics       1:06.68
  4 Madelin Herbert           11 Hastings Ath           1:08.52
  5 Tawhirikura Doyle         11 Wellington H           1:09.41
  6 Charlotte Pereira         11 Waitakere Ci           1:09.66
  7 Stella Rathbone           11 Hastings Ath           1:10.17
  8 Johanri Fourie            11 Pakuranga At           1:10.90
Preliminaries                                                  
  9 Alice Meta                11 Feilding Ath                  
 10 Erana Ngarimu             11 Olympic Harr                  
 11 Gracie Pratten            11 Port Hills A                  
 12 Ella Pearson              11 Ashburton At                  
 13 Sarah Murphy              11 Levin Athletic Club           
 14 Aleisha Pyke              11 Waiuku Distr                  
 15 Molly Cachemaille         11 Bellevue Ath                  
 16 Gerri Gibson              11 North Harbou                  
 17 Erin Leeksma-Redmond      11 Paraparaumu                   
 18 Zoe Keenan                11 Cambridge A                   
 19 Sarah Hay                 11 Olympic Harr                  
 20 Aniela Apperley           11 Hastings Ath                  
 21 Maraea Graham             11 Feilding Ath                  
 22 Ella Grayson              11 North Harbou                  
 23 Sophie Williams           11 Palmerston N                  
 24 Chloe Tinney              11 Mana AAC                      
 25 Fiorenza Tan              11 Roskill South AAC             
 26 Ruby Sinclair             11 Hinemoa AAC                   
 27 Rebekah Irwin             11 Dannevirke A                  
 28 Mandy Yeo                 11 Paraparaumu                   
 29 Hayley Cooper             11 Pakuranga At                  
 30 Abby Draper               11 Mana AAC                      
 31 Zeta Schuler              11 Waihi Amateu                  
 32 Breanna Iremonger         11 Gisborne Ama                  
 33 Sylvia McDougall          11 Hillsborough                  
 34 Emma Bray                 11 Dannevirke A                  
 35 Ella Stosic               11 Stratford At                  
 36 Te Aumihi Kerehoma        11 Levin Athletic Club           
 37 Lily Yaxley               11 Otaki Athlet