NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License 
   2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016   
          Manawatu Community Track, Palmerston North           
 
Event 344  Girls 400 Meter Grade 10
===============================================================
    Name                     Age Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Jessica Honey             10 Takapuna Ath           1:07.26
  2 Monique Gorrie            10 Palmerston N           1:07.31
  3 Kimberley Walsh           10 Palmerston N           1:07.48
  4 Mackenzie Millen          10 Papakura Ath           1:08.36
  5 Maia Wilkinson            10 Wellington H           1:10.33
  6 Edie Kozyniak             10 Wellington H           1:11.60
  7 Taliya Tauleva-Latu       10 Papatoetoe A           1:11.90
  8 Jorja Bacchus             10 Feilding Ath           1:14.45
Preliminaries                                                  
  9 Olivia Ingham             10 Olympic Harr                  
 10 Daisy Oliver-Chambers     10 North Harbou                  
 11 Katelyn Sceats            10 Lower Hutt AAC                
 12 Hannah Lee                10 Egmont Athletics              
 13 Eva Sexton                10 Whakatane A                   
 14 Maiuli Teirney            10 Avondale AAC                  
 15 Amber S L Wotherspoon     10 Te Aroha Ath                  
 16 Georgie Furnell           10 Palmerston N                  
 17 April Milne               10 Athletics Wa                  
 18 Alana-Ann Sharp           10 Egmont Athletics              
 19 Georgia Meads             10 Athletics Ha                  
 20 Hinerauiri Cotter-Luke    10 Gisborne Ama                  
 21 Anaaya Gould              10 Greerton Ama                  
 22 Shyah Beattie             10 Athletics Ta                  
 23 Grace Akeripa             10 Hastings Ath                  
 24 Pascoe Wells              10 Stratford At                  
 25 Lucy Evans                10 Feilding Ath                  
 26 Ashley Thornicroft        10 Napier Athle                  
 27 Maia Collins-Bowman       10 Wellsford At                  
 28 Hana Kerins               10 Levin Athletic Club           
 29 Madeleine Davey           10 Palmerston N                  
 30 Isla McCann               10 Hillsborough                  
 31 Molly O'Sullivan          10 Karori AAC                    
 32 Sophia Duthie             10 Feilding Ath                  
 33 Ariana Harrington         10 Levin Athletic Club           
 34 Sophie Collier            10 Frankton Ath                  
 35 Hayley Stokes             10 Upper Hutt A                  
 36 Grace Appleton            10 Karori AAC                    
 37 Ashley McDonald           10 Central Hawk                  
 38 Anoushka Patel-Muxlow     10 Karori AAC                    
 39 Lucia Wall                10 Olympic Harr                  
 -- Brooke Schaumkell         10 Avondale AAC