Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 24  Girls 200 Meter Grade 8 (57)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Vala Lawton                    8 Palmerston N                
  2  Olivia Augustine               8 Dannevirke A                
  3  Ruby Edwards                   8 Stratford At                
  4  Bella McEwan                   8 Egmont Athle                
  5  Emily Tanira                   8 Levin Athlet                
  6  Taimarie Matahiki              8 Gisborne Ama                
  7  Hannah McLean                  8 Ashhurst A & HC             
  8  Maria Vitolio                  8 Papakura Ath                
  9  Aria Maulder                   8 Hinemoa AAC                 
Section 2  Timed Finals
  1  Gemma Nicholson                8 Greerton Ama                
  2  Eden Tomlin                    8 Ashhurst A & HC             
  3  Eden Rolfe                     8 Palmerston N                
  4  Talia Sievers                  8 Levin Athlet                
  5  Aria Thomas-TeAwa              8 Hillsborough                
  6  Hannah O'Connor                8 Gisborne Ama                
  7  Isla Koko                      8 North Harbou                
  8  Jaime Crofskey                 8 Feilding Ath                
  9                                                               
Section 3  Timed Finals
  1  Charli Gardiner-Hall           8 Waiuku Distr                
  2  Josie Ward                     8 Greerton Ama                
  3  Trelise Howard                 8 Lake City At                
  4  Leah Kent                      8 Dannevirke A                
  5  Sophie Ogle                    8 Kaponga Athl                
  6  Maria Tauleva-Latu             8 Papatoetoe A                
  7  Lily Bissell                   8 Levin Athlet                
  8  Maddie Kilgariff               8 Lower Hutt A                
  9                                                               
Section 4  Timed Finals
  1  Lily Tankersley                8 Olympic Harr                
  2  Mekia Pulman                   8 Athletics Ha                
  3  Abbey Ross-Veale               8 Dannevirke A                
  4  Thora Pocock                   8 Gisborne Ama                
  5  Niamh Clancy                   8 Normanby Ama                
  6  Amelie Wood                    8 Taupo Athlet                
  7  Kyra Rogerson                  8 Hinemoa AAC                 
  8  Rangitahuri Swannell-Kaa       8 Ashhurst A & HC             
  9                                                               
Section 5  Timed Finals
  1  Hannah Kidd                    8 Stratford At                
  2  Raukura Hennessy               8 Otaki Athlet                
  3  Hannah Cadzow                  8 Palmerston N                
  4  Isabel To'ia                   8 Upper Hutt A                
  5  Kaitlyn Antill                 8 Inglewood At                
  6  Ja'Donnay Ross                 8 Athletics Ha                
  7  Leah Ellis                     8 Te Awamutu A                
  8  Poppy O'Brien                  8 Eastern Athl                
  9                                                               
Section 6  Timed Finals
  1  Maggie Robinson                8 Olympic Harr                
  2  Ahenata Cotter-Luke            8 Gisborne Ama                
  3  Courtney Tyrell                8 Titahi Bay A                
  4  Mary-Anne Paovale              8 Hastings Ath                
  5  Anabel Romero-Gemmell          8 Palmerston N                
  6  Tiarah Glanville               8 Dannevirke A                
  7  Seralina Seumanufagai          8 Titahi Bay A                
  8  Kaylee Doole-Baker             8 Wairoa                      
  9                                                               
Section 7  Timed Finals
  1  Zoe Clark                      8 Wairoa                      
  2  Lily-Grace Skudder             8 Levin Athlet                
  3  Bobbi-Atawhai Crawford         8 Gisborne Ama                
  4  Manutaeao Fa'alogo-Lilo        8 Point Chevalier             
  5  Mila Koed Chang                8 Wellington H                
  6  Chamae Ellen                   8 Mana AAC                    
  7  Darnaka Barry                  8 Lower Hutt A                
  8  Limiteti Telefoni              8 Pakuranga At                
  9