Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 23  Girls 200 Meter Grade 7 (52)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Libby Harris                   7 Palmerston N                
  2  Amelia Grason                  7 Ashhurst A & HC             
  3  Zarah Barwig-Uini              7 Roskill Sout                
  4  Yandri Fourie                  7 Pakuranga At                
  5  Chloe Sherriff                 7 Mana AAC                    
  6  Joyce Schaumkell               7 Avondale AAC                
  7  Juliet McKinlay                7 Palmerston N                
  8                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Millie Evans                   7 Feilding Ath                
  2  Wenarata Teepa                 7 Whakatane A                 
  3  Alexis Elemam                  7 Egmont Athle                
  4  Danica Chase-Wagstaff          7 Te Puke Athl                
  5  Sienna Moyle                   7 Eastern Athl                
  6  Kayla Searancke                7 Mana AAC                    
  7  Arnya Burema                   7 Feilding Ath                
  8  Piki Hemi                      7 Whakatane A                 
Section 3  Timed Finals
  1  Paige Laing                    7 Ashhurst A & HC             
  2  Sienna Partridge               7 Karori AAC                  
  3  Victoria Gorrie                7 Palmerston N                
  4  Kaylea Rastrick-Whaitiri       7 Dannevirke A                
  5  Emerald Tuhiwai-Polson         7 Palmerston N                
  6  Holly Church                   7 Otorohanga A                
  7  Jadeyn Zurich-Nuku             7 Athletics Ha                
  8                                                               
Section 4  Timed Finals
  1  Summa Dearing                  7 Te Awamutu A                
  2  Maddelyn McCallum              7 Te Kawau AAC                
  3  Tayjer Whittaker               7 Ashhurst A & HC             
  4  Lily Anderson                  7 Whakatane A                 
  5  Sophia Foketi                  7 Papakura Ath                
  6  Holly Jacobs                   7 Feilding Ath                
  7  Tyla Wallis                    7 Tokoroa Juni                
  8  Tilly O'Sullivan               6 Christchurch                
Section 5  Timed Finals
  1  Millah Keller                  7 Stratford At                
  2  Rosie Symes                    7 Napier Athle                
  3  Macy Stosic                    7 Stratford At                
  4  Hannah Patterson               7 Karori AAC                  
  5  Lucy Wilson                    7 Eltham Athle                
  6  Anabel England                 7 Lower Hutt A                
  7  Haidee Christie                7 Eltham Athle                
  8  Samantha Greenwood             7 Palmerston N                
Section 6  Timed Finals
  1  Trinity Ubiaga                 6 Karori AAC                  
  2  Alexius Callander              7 Tokoroa Juni                
  3  Regan Collins                  7 Matamata Ath                
  4  Eva Jeffries                   7 Greerton Ama                
  5  Emma Murphy                    7 Levin Athlet                
  6  Isabel Bristow                 7 Lower Hutt A                
  7  Lily Holtslag                  7 Te Kawau AAC                
  8  Millie Brierly                 7 Wellsford At                
Section 7  Timed Finals
  1  Millah R Burge                 7 Te Aroha Ath                
  2  Nikita Harding                 7 Lake City At                
  3                                                               
  4  Caitlin Kirk                   7 Central Hawk                
  5  Arly Chadwick                  7 Wellington H                
  6  Jayarna Nui-Hinga              7 Athletics Ha                
  7  Kate Hopkins                   7 Ashhurst A & HC             
  8