Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                       HY-TEK's Meet Manager 9/01/2016 10:47 AM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 6  Boys 60 Meter Grade 9 (55)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Corban James                   9 Feilding Ath                
  2  Tye Davey-Emms                 9 Whakatane A                 
  3  Toby O'Rorke                   9 Opunake AAC                 
  4  Viliame Rova                   9 Stratford At                
  5  Cohen Freeman                  9 Waitakere Ci                
  6  Stefan Kumerich                9 North Harbou                
  7  Alex Sweeney                   9 Frankton Ath                
  8  Carter Maule                   9 Upper Hutt A                
Section 2  Timed Finals
  1  Harper Ubiaga                  9 Karori AAC                  
  2  Jonty Roil                     9 Hastings Ath                
  3  Callum McCabe                  9 Fairfield At                
  4  Ieremia Morris                 9 Karori AAC                  
  5  Jack Keller                    9 Stratford At                
  6  Ngahere McCauley               9 Lake City At                
  7  Kegan Kirk                     9 Central Hawk                
  8  Liam Peters                    9 Fairfield At                
Section 3  Timed Finals
  1  Awahou Hotere                  9 Lower Hutt A                
  2  Jonty O'Sullivan               9 Christchurch                
  3  Rhone Haines                   9 Upper Hutt A                
  4  Kalani Mullins                 9 Waitakere Ci                
  5  Kainoa Keereweer-Taia          9 Waitakere Ci                
  6  Alarzay Ross                   9 Athletics Ha                
  7  Leevi Tukaki                   9 Dannevirke A                
  8  Alec Collett                   9 Wairarapa Tr                
Section 4  Timed Finals
  1  Jaycob Young                   9 Feilding Ath                
  2  Joseph McDonald                9 Karori AAC                  
  3  Lyon Rodger                    9 Wairarapa Tr                
  4  Freeman Yu                     9 Olympic Harr                
  5  Nathan J McQuoid               9 Morrinsville                
  6  Zacchaeus Saluni               9 Avondale AAC                
  7  Matt Schuler                   9 Waihi Amateu                
  8                                                               
Section 5  Timed Finals
  1  Johnny Rouxel                  9 Palmerston N                
  2  Charlie Howat                  9 Lower Hutt A                
  3  Reimana-Cole Saunderson-Rura   9 Feilding Ath                
  4  Caleb Arnold                   9 Dannevirke A                
  5  Henry Patterson                9 Karori AAC                  
  6  Tsar Vainu                     9 Athletics Wa                
  7  Cooper Furnell                 9 Palmerston N                
  8  Hayden Carmichael              9 Wellsford At                
Section 6  Timed Finals
  1  Alexander Hewitt               9 Mana AAC                    
  2  Sebastian Kashammer            9 Wellsford At                
  3  Asher Norman                   9 Waitakere Ci                
  4  Liam Dunlop-Brown              9 Mana AAC                    
  5  Johnny Woolley                 9 Wellsford At                
  6  Sam Rangi-Breuilly             9 Paraparaumu                 
  7  Harry Mbou                     9 Woodleigh At                
  8  Keanu Jennings                 9 Levin Athlet                
Section 7  Timed Finals
  1  Lucas Reed                     9 Feilding Ath                
  2  Alex Willis                    9 Ashhurst A & HC             
  3  Luke Stoupe                    9 Lower Hutt A                
  4  Toby Powdrell                  9 Wairoa                      
  5  Stase Van Haeren               9 Paraparaumu                 
  6  Tau Longopoa                   9 Hillsborough                
  7  Va'a Tui                       9 Titahi Bay A                
  8  Edward Hopkins                 9 Ashhurst A & HC