Licensed to NZ Children's AA-North Island Colgate - Organization License
                                      HY-TEK's Meet Manager 10/01/2016 04:03 PM
           2016 North Island Colgate Games - 8/01/2016 to 10/01/2016           
                  Manawatu Community Track, Palmerston North                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 2  Girls 60 Meter Grade 8 (63)
===============================================================================
     Name                         Age Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Gemma Nicholson                8 Greerton Ama                
  2  Rangitahuri Swannell-Kaa       8 Ashhurst A & HC             
  3  Leah Kent                      8 Dannevirke A                
  4  Kasey Roach                    8 Opunake AAC                 
  5  Chamae Ellen                   8 Mana AAC                    
  6  Chitar-Jane (Cj) Skelton Fag   8 Papatoetoe A                
  7  Manutaeao Fa'alogo-Lilo        8 Point Chevalier             
  8  Aria Maulder                   8 Hinemoa AAC                 
Section 2  Timed Finals
  1  Bella McEwan                   8 Egmont Athle                
  2  Kaylee Doole-Baker             8 Wairoa                      
  3  Benelli Huata                  8 Wairoa                      
  4  Talia Sievers                  8 Levin Athlet                
  5  Alani Patea                    8 Lower Hutt A                
  6  Lucy Scott                     8 Karori AAC                  
  7  Hannah O'Connor                8 Gisborne Ama                
  8  Amelie Wood                    8 Taupo Athlet                
Section 3  Timed Finals
  1  Emily McDonald                 8 Eltham Athle                
  2  Bobbi-Atawhai Crawford         8 Gisborne Ama                
  3  Hannah McLean                  8 Ashhurst A & HC             
  4  Savannah Millen                8 Papakura Ath                
  5  Maria Tauleva-Latu             8 Papatoetoe A                
  6  Tapini Raea                    8 Wellington H                
  7  Isabel To'ia                   8 Upper Hutt A                
  8  Limiteti Telefoni              8 Pakuranga At                
Section 4  Timed Finals
  1  Mila Koed Chang                8 Wellington H                
  2  Taimarie Matahiki              8 Gisborne Ama                
  3  Hannah Cadzow                  8 Palmerston N                
  4  Poppy O'Brien                  8 Eastern Athl                
  5  Mary-Anne Paovale              8 Hastings Ath                
  6  Ruby Edwards                   8 Stratford At                
  7  Josie Ward                     8 Greerton Ama                
  8  Aria Thomas-TeAwa              8 Hillsborough                
Section 5  Timed Finals
  1  Queenie Morgan                 8 Athletics Ha                
  2  Courtney Tyrell                8 Titahi Bay A                
  3  Maggie Robinson                8 Olympic Harr                
  4  Emily Tanira                   8 Levin Athlet                
  5  Zoe Clark                      8 Wairoa                      
  6  Ahenata Cotter-Luke            8 Gisborne Ama                
  7  Lily Tankersley                8 Olympic Harr                
  8  Kaitlyn Antill                 8 Inglewood At                
Section 6  Timed Finals
  1  Trelise Howard                 8 Lake City At                
  2  Darnaka Barry                  8 Lower Hutt A                
  3  Mekia Pulman                   8 Athletics Ha                
  4  Molly West                     8 Mana AAC                    
  5  Jaime Crofskey                 8 Feilding Ath                
  6  Rylee Copeland                 8 Titahi Bay A                
  7  Thora Pocock                   8 Gisborne Ama                
  8  Raukura Hennessy               8 Otaki Athlet                
Section 7  Timed Finals
  1  Seralina Seumanufagai          8 Titahi Bay A                
  2  Lily-Grace Skudder             8 Levin Athlet                
  3  Abbey Ross-Veale               8 Dannevirke A                
  4  Tiarah Glanville               8 Dannevirke A                
  5  Ja'Donnay Ross                 8 Athletics Ha                
  6  Vala Lawton                    8 Palmerston N                
  7  Eden Rolfe                     8 Palmerston N                
  8  Ava Jane-Rashleigh             8 Wellsford At                
Section 8  Timed Finals
  1                                                               
  2  Eden Tomlin                    8 Ashhurst A & HC             
  3  Maddie Kilgariff               8 Lower Hutt A                
  4  Kalani To'o                    8 Titahi Bay A                
  5  Niamh Clancy                   8 Normanby Ama                
  6  Kyra Rogerson                  8 Hinemoa AAC                 
  7  Billie Va'a                    8 Lower Hutt A                
  8  Georgia Smith                  8 Central Hawk